Kategooriad

Karin Raski kimonod

Kui Karin Rask möödunud sügisel omanimelist naisteriiete kaubamärki esitles, näis tema Telliskivi stuudiosse kohale tulnud uudistajaid kui magnetina ligi tõmbavat Karini bohošikid kimonod.

Taylori kleit / August

Kodumaise eetilise rõivastuudio August klientide lemmikuks kujunenud ajatu joone ja lihtsa lõikega Taylori kleit on kvaliteetse disaini musternäidis.

Li parka / Didriksons

Rootsi rõivabrändi Didriksonsi Li parka on täiuslik talveriietus – detailideni timmitud, kaitseb ka krõbeda külma eest, valminud taaskasutatud materjalidest ning kaunistab skandinaavialiku disainiga.

Kott Capital of Goods / Stella Soomlais

Nahakunstnik Stella Soomlaisi šiki ja stiilse disainiga taimparknahast kott Capital of Goods võlub oma universaalsusega.

Bambuskangast pesu / Donalabel

Naistepesubrändi Donalabel bambuskangast pesu sündis ideest luua nii pehmeid alusrõivaid, mida ei ole seljas isegi tunda. Tänu mõnusale kangale ja naise mugavusest lähtuvale lõikele saigi mõte teoks.

Marumbi kleit / iLLIMOR

Marumbi Upcycled kleidi idee sündis iLLIMORi asutaja Liis Tiisvelti südames ajal, mil ta viibis Aafrikas Sansibari-nimelisel saarel. Saare idaosas asub üks väike Marumbi nime kandev külake.

HERTTA käpikud

Lambavillast valminud eri värvikombodes HERTTA kindad on ühelt poolt läbini kodused ja maalähedased, teisalt minimalistlikult šikid.

Ehtekollektsioon Adamson-Eric / Sigrid Kuusk

Nüüdisaegne ehtekunst pluss Adamson-Ericu silmapaistev isiksus ja looming – see kombo kõlab ekspressiivselt ja ägedalt!

Kaelakee Mini Full Moon / Claudia Lepik

Ehtekunstnik Claudia Lepiku pisike hõbedast valminud täiskuu-kaelakee (Mini Full Moon) mõjub oma helklevas lihtsuses lausa maagiliselt.

T-särgid Avangard / Reet Aus

Avangardi T-särkide eksperimentaalne disain kuulutab, et kunst ei pea rippuma vaid seinal, vaid võib olla ka seljas!

Meriinovillane polo / Eerin

Poeetiliselt lihtne orgaanilisest meriinovillast polo on kodumaise rõivamargi Eerin üks signatuurtoodetest. Polo on praktiline igal aastaajal, kandku seda naine või mees.

KIRA saapad

Nullkulu poole püüdlev Eesti jalanõubränd KIRA on seni kogunud tuntust ajatute baleriinadega, nüüd aga tulid nad välja saabastega, milles kohtuvad laitmatu stiil ja suured väärtused.