Kategooriad

Lekkekindel pesu / Rocking Undies

Üha popimaks muutuv lekkekindel pesu asendab tampoone ja sidemeid ning teeb naiste elu tervislikumaks, keskkonnasäästlikumaks ja lubaduse järgi pesuga harjumise järel ka mugavamaks.

Ojaisanda liniment / Frantsila

Soomes tegutseva Virpi Raipala-Cormieri loodud 40aastase ajalooga Frantsila ürditalu populaarseim toode on Ojaisanda liniment ehk vedel salv.

100% Bio hügieenisidemed naistele / Vuokkoset

Hügieenisidemed Vuokkoset 100% Bio on loodushoidlik valik keskkonnateadlikule naisele, kes ei taha muretseda planeedi liigse koormamise ja tavalistes sidemetes leiduvate tarbetute kemikaalide pärast.

Hormoonvõimlemine / Mina Olengi Naine

Piirkonda allpool naba võib pidada naise teiseks südameks. Kui „seal all” on asjad korras, on toetatud naise identiteet, enesehinnang, tervis, suhted partneriga ja intiimelu.

Lavendliürdi ja kadaka viiruk / Saare Lõhn

Saare Lõhna lavendli ja kadakaga viiruk pakub kaugetest maadest pärit ruumilõhnastajatele uudset kodumaist alternatiivi.

Kollageeni tervisesegu toorkakao ja vaarikaga / Boost Yourself

Eestis loodud kollageenisari You Are Beautiful seisab naha, juuste ja küünte ehk ajatu ilu eest. Meile meeldivaimas maitsekombos kohtuvad toorkakao ja vaarikas!

Hambapesutabletid / Ben & Anna

Ohoo, hambapesutabletid! Saksa ettevõtte Ben & Anna futuristliku moega hambapesutabletid teevad hammaste pesemisest elamuse ja meelitavad vannituppa ka kõige suuremad marakratid.

Superraud / Nôgel

Kodumaist toidulisandeid loovat Nôgelit teatakse eelkõige raualisandite järgi, neist tuntuim on Superraud.

Pihustatav D-vitamiin / BetterYou

Suurbritannia toidulisandite tootja BetterYou innovaatiline pihustatav D-vitamiin on uus kuum tegija toidulisandite maailmas. Otse suhu pihustatavat vitamiini omastab organism eriti kergesti.

TeeRännakud / Kuu Ruum

Kuu Elina nime all tuntud Elina Naani hellalt, aga kindla käega juhendatud TeeRännakud pakuvad võimalust kogeda keha- ja meelevaikust kausikese teega.

Niisutav kätedesinfitseerija / HAAN

Stiilse disainiga niisutav kätedesinfitseerija HAAN koosneb 99,5% ulatuses looduslikest koostisosadest, sisaldades muu hulgas ka aaloed, mis muudab käed siidiselt pehmeks. Pista taskusse või kotti!

Kogemusüritused / Kohin

Sõna „kohin” tähistab heli, mida kuuleme siis, kui aja maha võtame ja sügavalt kuulatame. Selleks, et tajuda elu ehedust, selgust ja ühendatust. Just selliseid elamusi pakuvad Kohina nime kandvad kogemusüritused.