Kategooriad

Õuna-mustikapüree kuubikud / Babycool

Väikesed lapsed on toidule tundlikud ja nii sobib esimesteks suutäiteks kõige paremini mahe ja kohalik. BabyCooli külmutatud õuna-mustikapüree tooraine on pärit Eesti maheaedadest ja kohalikust metsast.

Ökoloogiline köögiviljapüree veiselihaga / Põnn

See on meie õnn, et Eesti esimene lastetoidusari Põnn on pöördunud ökousku! Põnni valikus on avastamisrõõmu igas vanuses beebidele, kuid meie südamed on võitnud just tummine köögiviljapüree maheda veiselihaga.

 

Pehmevillane kombe / Joha

Juba aastaid ka Eesti emade seas kõrgelt hinnatud beebivillariiete tegija Joha pehmevillane kombinesoon on lapse nahale uskumatult õrn ja udusulgkerge ning selle lihtne disain on seljas mugav.

Lapsekandmise nõustaja Kadri Viirand

Kes avastanud lapsekandmise võlud, on kursis, kui lähendav võib olla lapsega tihedas kontaktis olek ja mida tähendab, kui su kaks kätt on beebi kõrvalt vabad.

Jalutuskäru Indie / Bumbleride

Bumbleride Indie on stiilne jalutuskäru beebiga perele, kes soovib liikuda sujuvalt nii asfaldil, metsas kui ka lumehangede vahel. Pealegi päästab iga käru 28 plastpudelit prügimäele jõudmisest!

Plastist priid niisked salvrätid / Naïf

Hollandi ettevõtte Naïf niiskeid salvrätikuid võib kasutada puhta südamega, sest plasti neis ei leidu ning need on loodussäästlikud nii seest kui ka väljast.

Mähkmed / Muumi Baby

Soome perefirma toodetud Muumi Baby mähkmed hoiavad õrnalt nii beebisid kui ka loodust: lapsel on neid mugav kanda ja tänu loodusest hoolivale tootmisele säästavad need keskkonda.

Imetamisnõustamine / ITK naistekliinik

Juhtub tihti, et tänapäeva noori emasid tabavad rinnaga toitmisel mured, mis pole teadliku ja empaatilise toe, imetamisnõustaja kaasamisel üldsegi mitte ületamatud, vastupidi, oskuslikult tegutsedes lahenevad need sujuvalt.

Musliintekk / Babyluv

Beebiemmede uus kuum sõna on „musliin”! Eestis disainitud ja õmmeldud Babyluvi musliintekk on oma hooliva, nutika ja ilusa loomu tõttu beebide must-have.

Söögipõll / ESTONKIDS

ESTONKIDSi toidusilikoonist söögipõll hoiab väikesed gurmaanid ja köögipõranda kahtlemata tublilt puhtad.

Vankrikiigutaja Rockit

Rockiti leiutasid 2017. aastal isad, kes olid silmitsi probleemiga, millega on kokku puutunud paljud lapsevanemad – laps magab ainult liikuvas vankris.

Vanniriis Tibu / Linea MammaBaby

Itaaliast pärit Linea MammaBaby looduslik vanniriis on üks ütlemata sümpaatne abiline beebi vannitamisel – võitleb tõhusalt naha kuivusega ja leevendab lööbeid-allergiaid.