Kategooriad

Mahetee RAHU VÄGI

Milline õnn, kui sinu teele jääb tee, mis toetab sind rahuväega ja pakub pealegi nii põnevat, pisut vürtsist sidrunimaiku, milles võib süüdistada üht veidervõluva nimega tegelast – Moldaavia tondipead.

Kaerajook ja -koored / Tere

Looma- ja loodusesõbrad teavad juba mõnda aega, et tuleviku piim polegi tegelikult piim. See näeb välja nagu piim, maitseb nagu piim ja käitub nagu piim, aga on tehtud hoopis taimest.

Keenia Zawadi kohv / KOKOMO

„… aga ma sõitsin linna teisest otsast selle kohvi pärast kohale!” ahastas naine, kes soovis Põhjala tehases asuvast KOKOMO kohvikust soetada Keenia Zawadi kohvi, mis oli just otsa lõppenud.

Rabarberi-shrub

Naturaalse õunaäädika kasulikest omadustest võiks kirjutama jäädagi, aga on neidki, kes ei oska lugu pidada selle äädikasest maitsest. Hoopis mahedamalt maitseb õunaäädikat sisaldav tervisenaps Rabarberi-shrub.

Roheline tee Green Velvet / Renegade Tea Estate

Kui kuumad teelehed trummelkuivatist välja tulid, oli neis midagi omapärast. Rullimise käigus tekkinud teepalle lahti harutades tundsid teemeistrid, et lehed olid eriliselt pehmed, peaaegu nagu velvetriie.

Kikerherne-porgandikotletid / Marta Pagar

Marta Pagar oli juba tublis eas kondiiter, kui avastas viis aastat tagasi taimetoitluse. Alustuseks hakkas ta katsetama hummustega, siis kotlettidega ja edasi juba salatitega.

Koorene piprakaste / FoodStudio

FoodStudio piprakastmega toidu tegemine ei nõua üheltki kodukokalt erivõimeid. Miks? Sest FoodStudio kastmed on valmis.

Suitsune Krimchi lillkapsaga / Fermency

Suitsune Krimchi lillkapsaga on põnev edasiarendus tavapärasest kimtšist ja ka kõige uuem liige Krimchi kimtšide perekonnas. Purgike  krõmpsu aitab alati välja, kui on himu roale lisada midagi kreftist.

Elustiili toidupood / true.goods

true.goods on elustiilipood, mille tootevalikut iseloomustavad sellised märksõnad nagu mahe, kohalikud väiketootjad, kvaliteet ja jätkusuutlik maailmavaade. Kui kõik see sind kõnetab, siis loe aga heaga edasi.

Kohv El Agrado Cauca / Coffee People

El Agrado Cauca on rikastav avastusretk kohviinimesele – oa maitset võib kirjeldada kui sümbioosi võiküpsise täidlusest, vahtrasiirupi magususest ja portveini happelisusest. Mhmh, hommik algab selle kohviga hoopis põnevalt!