Taylori kleit / August

Kodumaise eetilise rõivastuudio August klientide lemmikuks kujunenud ajatu joone ja lihtsa lõikega Taylori kleit on kvaliteetse disaini musternäidis.

See tuletab meelde, kui palju võib peita endas pealtnäha lihtne ese, kui see on läbi mõeldud ja tehtud pühendumisega.

Minimalistlik Taylori kleit sobib oma universaalsuses igale kehatüübile ja vanusele ning seda saab kanda pea igas olukorras – ka lapseootel olles! –, sõltumata hetkemoest.

Peale kvaliteetse disaini, mistõttu kleit istub hästi ükskõik kelle seljas ja on stiliseeritav, ning kõrgete teostusstandardite teeb rõiva eriliseks ka valitud kangas. 60% ulatuses on see 1950ndatel Jaapanis siidi alternatiivina välja töötatud modaal, mis on kaunilt langev, mõnusalt hingav, niiskust imav, antibakteriaalsete omadustega ja täielikult biolagunev. Pehmust ja vastupidavust lisavad bambus ning viskoos.

Värskelt minimalistlik August

Rõivabränd August võidab aina südameid. Minimalistliku ja urbanistliku õhustikuga riided klapivad valatult põhjamaise stiilitunnetusega, mis otsib tasakaalupunkti hea disaini ja mugavuse vahel.

Augusti looja on rõivadisainer Äli Kargoja, kes omandas moedisainihariduse Pariisis Studio Berçot’ moekoolis ja pärast seda töötas Nicolas Andréas Taralisi ateljees Pariisis ning Maison Martin Margiela ateljees New Yorgis. 2014. aastal naasis Äli kodumaale, et panna alus oma kaubamärgile, mis aitaks ellu viia visiooni parimast rõivadisainist.

Puhas joon ja eetiline viis

Puhta joonega lõigete ja minimalistliku stiili kõrval juhindub Äli oma töödes ka sellest, et tema rõivad valmiksid eetiliselt ja kestlikult. Tooted õmmeldakse Eesti tehastes väikeste partiidena.

Augusti valiku hulgast leiad ka jakke, pikki ja lühikesi pükse, pluuse, toppe jm. Igaüks neist omaette väärtdisaini objekt.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: