Õuna-mustikapüree kuubikud / Babycool

Väikesed lapsed on toidule tundlikud ja nii sobib esimesteks suutäiteks kõige paremini mahe ja kohalik. BabyCooli külmutatud õuna-mustikapüree tooraine on pärit Eesti maheaedadest ja kohalikust metsast.

Õun ja mustikas on ju lapsele väga kasulikud. Küps õun sisaldab B1-, B2-, B6-, C- ja E-vitamiini, samuti leidub selles looduslikke suhkruid. Selle aasta kuubikutesse on BabyCool õunu hankinud nii Saare-, Hiiu- kui ka Tartumaa mahetaludest.

Mustikaid on BabyCooli püreekuubikutes küll vähem, kuid mustikas on väike ja vinge kodumaine supermari. Neis leidub rikkalikult K-, C- ja A-vitamiini, mineraalidest vaske, mangaani, kaltsiumi, magneesiumi, seleeni ja tsinki.

Kuubik pudru ja smuuti sisse

BabyCooli õuna-mustikapüree kuubikuid soovitame pakkuma hakata beebile siis, kui juur- ja köögiviljadega on juba tutvust tehtud. Eriti hästi sobivad need kokku pudruga – see jahtub tänu külmale kuubikule kiiresti ja samas sulab kuubik tänu kuumale pudrule hoogsalt.

Puuvilja- ja marjakuubikuid on hea pista ka suuremate laste smuuti, piimakokteili ja maitsestamata jogurti sisse.

BabyCool toetab mahedat

BabyCool on Saaremaine lastetoidufirma, mille asutasid väikeste laste emad Annika ja Kaia 2017. aastal, lähtudes nii oma vajadustest kui ka ärivaistust. Mahedast Eesti toorainest sügavkülmutatud beebipüreekuubikud on valminud Eesti maaülikooli teadlastega nõu pidades.

BabyCooli beebitoite on kuumtöödeldud minimaalselt, sest nii säilib rohkem vitamiine ja toitaineid. Samuti ei kasuta BabyCool töötlemisel soola, suhkrut, maitsetugevdajaid, säilitusaineid, toidupaksendajaid, kontsentreeritud mahlu ega muid lisaaineid. Tootevalik on BabyCoolil lai: kuubikuid on puu- ja juurviljadest, lihast ja kalast. 200grammises pakendis on 11–12 kuubikut.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: