Bambuskangast pesu / Donalabel

Naistepesubrändi Donalabel bambuskangast pesu sündis ideest luua nii pehmeid alusrõivaid, mida ei ole seljas isegi tunda. Tänu mõnusale kangale ja naise mugavusest lähtuvale lõikele saigi mõte teoks.

Isiklikud vajadused

Nagu paljud head asjad, nõnda sai ka Donalabel alguse isiklikest vajadustest. Kaubamärgi loojatel Triin Anijalal ja Margret Paidel sai lihtsalt ühel hetkel küllalt pidevast ebamugavusest, mida kergelt kraapiv, hõõruv või sooniv pesu valmistas. Eriti tüütuks muutus see pärast laste sündi, kui ei tahtnud enam mitte mingisugust sünteetikat rindade vastas tunda.

Iseendale parimat võimalikku lahendust välja töötades jõudsid nad omanäolise pesuni.

Täielik mugavus

Rõõmsavärvilist pesu luues vilistatakse tabudele ja ette antud esteetikale ning lähtutakse eelkõige sellest, mis on naisele mugav ja toetab keha. Pesu on minimalistliku disainiga ja valmistatud hästi hingavast, planeeti säästvast bambuskangast.

Kahjulikest kemikaalidest prii bambuskangas kootakse Sindis ja pesu õmmeldakse Põlvas. Kogu info, mis pesule läheb, trükitakse kangale või kanga jääktükkidele käsitsi siiditrükitehnikas. Ostjateni jõuab kaup biolagunevas pakendis.

Loomulikkuse pühitsemine

Donalabel on eheda ja loomuliku naise nägu. Sellise, kes julgeb kahtluse alla seada reeglid, mis märkamatult meie vabaduse röövivad. „Ülim heategu, mille saad maailmale teha, on armastada iseennast,” usuvad brändi loojad.

Kogu oma tegevusega seavad nad küsimärgi alla tavapärased peavoolu ilunormid. Oma rõõmsal ja julgel moel on Donalabeli tegevus justkui pühendus meie võrratutele eripäradele ja loomulikkusele.

Donalabel ei piirdu vaid naistepesuga. Juba on valikusse jõudnud tooted meestele ja üsna pea tuleb välja ka lastepesu kollektsioon.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: