Hambapesutabletid / Ben & Anna

Ohoo, hambapesutabletid! Saksa ettevõtte Ben & Anna futuristliku moega hambapesutabletid teevad hammaste pesemisest elamuse ja meelitavad vannituppa ka kõige suuremad marakratid.

Mündimaitselised tabletid vahutavad hästi ja teevad töö ära sama tõhusalt nagu iga harjumuspärane hambapasta. Tuleb vaid meeles pidada, et hambapesutablett toimib katki hammustades ja usinalt hambaid harjates, mitte alla neelates!

Pisikesed tabletid on pakendatud planeeti säästvasse paberkotti. See annab võimaluse vältida hambapastatuube, mis pärast äraviskamist muidu aastasadu prügimäel laguneksid.

Innovaatilised tabletitooted

Keskkonnateadlik kosmeetikatarbimine, mille juurde kuulub ka plasti vältimine, on praegu ilumaailmas üks intrigeerivamaid ja olulisemaid trende. Ben & Anna asutajad ja arendajad Anna ja Ben, partnerid nii töös kui ka eraelus, on oma leidlike lahendustega siin inspireerivaiks teenäitajaiks.

Nende südameasjaks on valmistada ausat looduskosmeetikat modernsel moel. Hambapesutablettide kõrval pakuvad nad ka värskendavaid šampooni- ja dušitablette, kõik kenasti paberkotikestes. Pulkdeodorandid on pakitud aga biolagunevast kartongist vutlaritesse. Nad toodavad ka hambapastat, aga see on neil klaaspurgikestes.

Loodust päästes

Lühikese ajaga Saksamaal, Eestis kui ka mujal ülimalt popiks saanud kaubamärgi tooted sobivad veganitele ja kannavad kontrollitud looduskosmeetika märgist NATRUE.

Iga Ben & Anna toote ostuga toetad keskkonnaorganisatsiooni One Earth – One Ocean, mille käivitatud projektiga jõuab ookeanist spetsiaalsete kogumislaevadega kokku korjatud plastprügi edasi ümbertöötlemisse.

Ben & Anna tooteid leiad Biomarketi poodidest, Kaubamajast ja Les Petites’i poest Telliskivist.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: