Saialille-kibuvitsa näokreem / Bonobo

Kodumaine Bonobo Native Cosmetics on me südamed võitnud tundliku lähenemisega, kus on auväärsel kohal kohalikud väekad ravimtaimed. Hõrk-kollane saialille-kibuvitsa näokreem lausa pakatab taimede elujõust!

Kerge lavendlilõhnaga näokreemi kaks kangelast on kodumaised saialill ja kibuvits. Saialill pehmendab nahka, leevendab ärritusi ja on tuntud oma põletikuvastase toime poolest, kibuvitsaseemneõli on aga tõeline vitamiinipomm, sisaldades ohtralt A-, C- ja E-vitamiini. Näiteks aitab C-vitamiin toota nahal kollageeni ja retinoolhapet, mis vähendab kortse ja ravib arme. Kreem sobib hästi ka tundlikule nahale.

Iga kreemiga tuleb kaasa eestimaisest kadakast käsitsi valmistatud spaatel. Kadakas on puu, millel peale mõnusa metsase lõhna on samuti antibakteriaalne toime.

Loomulik Bonobo

Kristi Kalluste loodud Bonobo Native Cosmetics on kodumaine kosmeetikasari, mis mõeldud loodust ja loomulikkust hindavale naisele. Naisele, kellele ta keha on püha, nii et seda tohiks kohelda vaid kõige puhtama ja toetavama kosmeetikaga.

Kuue tegutsemisaasta jooksul on Kristile üha selgemaks saanud tõsiasi, et puhas kosmeetika pole luksuse küsimus, vaid meie keha ja ka hinge vajadus. „Elame maailmas, kus puutume pidevalt kokku kemikaalide ja mürkidega nii meid ümbritsevas keskkonnas kui ka toidus, rääkimata kosmeetikast. Meie kehad on meile loomuvastaste ainete koorma all kurnatud ja stressis. See võib väljenduda nahaprobleemides, aga ka toidutalumatuses, seletamatus väsimuses või ärevushoogudes,” on Kristi õppinud nii enda kui ka teiste naiste kogemusest.

Tugi ravimtaimedest

Kristi on pühendunud sellise kosmeetika loomisele, mis on tõhusa toimega, kuid kehale leebe ja toetav. Igas Bonobo tootes leidub ka käsitsi korjatud kodumaiseid ravimtaimi, mis oma tarkuse ja väega mõjuvad tootele spetsiifiliselt. Kristi valgusküllases laboris valminud orgaanilisi rafineerimata õlisid ja shea-võid sisaldavaid kreeme ja huulepalsameid võid muretult jagada ka oma lastega.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: