Jalutuskäru Indie / Bumbleride

Bumbleride Indie on stiilne jalutuskäru beebiga perele, kes soovib liikuda sujuvalt nii asfaldil, metsas kui ka lumehangede vahel. Pealegi päästab iga käru 28 plastpudelit prügimäele jõudmisest!

Kuidas see päästmine käib? Aga sel moel, et keskkonnahoidliku käru katte pehme ja vastupidav tekstiil on valmistatud täielikult polüetüleentereftalaadist (PET), mis tähendab üle poole miljoni veepudeli prügilasaatusest päästmist alates 2011. aastast.

Ilus ja vastupidav

Bumbleride’i suure kaarvarjuga käru värvivalik on keskmisest ägedam: klassikalisem mattmust, meresinine, koiduhall, savitooni oranž ja hoopis trendikas münt.

Staažikamad kärutajad teavad, et kui juba osta uus sõiduvahend, siis tasub investeerida mudelisse, mis peab vastu mitu last ja/või mille saab hiljem järelturul mõistliku hinnaga maha müüa. Bumbleride on loodud kestma – Indie’t saab kasutada imikuperioodist kuni kärueast väljakasvamiseni.

Sujuv sõit

California mägisele maastikule loodud kolmerattaline Indie sobib ideaalselt ka põhjamaisesse kliimasse. Suur kaarvari kaitseb nii päikese, sügistuulte kui ka lumetormi eest. Hea vedrustus ning kõrged õhkrehvid muudavad jalutuskäigud sujuvaks. Linnas saab raputamata üle äärekivide sõita ja käru saab ühe käega lükata ka rannaliival. Kui põhifunktsioon on lapse lõunauinakud, siis selleks on Indie kärus mõnusasti ruumi.

EMA arvates on laps Indie’ks kõige paremini valmis siis, kui ta juba istub ja tahab ümbritsevat maailma uudistada näoga sõidusuunas. Pisikesele beebile on oluline silmside emaga ja sel juhul on Bumbleride’i mudelitest parim valik vahetatava sõidusuunaga neljarattaline Era. Kui korraga on vaja liikuda mitme väikese pereliikmega, siis on valida kahe lapse käru Indie Twin.

Keskkonnasäästlik otsus

Tekstiilid, alumiinium ja plast, millest Bumbleride’i tooteid valmistatakse, on valitud hoolega, pidades materjalide tõhususe kõrval silmas ka vastupidavust, ohutust, samuti keskkonnamõju. Bumbleride’i jalutuskärude valmimisel kasutatakse taaskasutustehnoloogiat. Ikka selleks, et jätta tootmisest võimalikult väike jalajälg.

Bumbleride on käsitöö

Californias elavad Matt ja Emily Reichardt panid Bumbleride’i kaubamärgile aluse 2004. aastal pärast oma esimese lapse Ella sündi. Kärusid hakati tegema nendega sarnastele peredele – kes on aktiivsed ja hoolivad keskkonnast. Ületootmise vältimiseks kärud keevitatakse ja pannakse käsitsi kokku ühes Taiwani vabrikus, mis on samuti pereettevõte.

Inspireerituna laste järjestikusest sünnist

Veebipood Stroller24 oli esimene, kes hakkas 2017. aastal Eestis ja üldse Baltikumis müüma Bumbleride’i kärusid. E-pood on pereettevõte, mis loodi eelkõige isiklikest vajadustest lähtudes. Kui firma asutajad said lühikese vahega mitu last, märkasid nad, et lapsevankrite valik Eesti turul on õnnetult üksluine. Nõnda lükatigi käima rikkaliku ja erilise valikuga jalutuskärude ja vankrite e-pood.

Stroller24-l on ka esindus (Puuvilla 26, Villa Leonard), kus on võimalik tutvuda poe populaarsemate ning ka poepidajatele meeldivaimate toodetega.

Külastama minnes tasub varuda aega, sest kärusid saab katsetada ka õues ehk ehedates tingimustes. Hiljem on võimalik poest soetatud käru viia tasuta hooldusse, mis käib mugavalt, sest lastele on esinduses sisustatud mängutuba ja mähkimisnurk.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: