Perfect Mascara tihendav ripsmetušš Nr 42 / Couleur Caramel

Kas oled üks neist, kes teadlikkuse suurenedes vaadanud otsivalt ringi kosmeetikariiulitel – on seal ka ohutuid, loodusliku loomuga tõhusaid ripsmetušše?

Meid tabas otsingutes õnn. Cosmos Organicu sertifikaadiga Perfect Mascara kohevust lisav tušš ei jää tihendava ja pikendava efekti tekitamisel tavatuššidele alla. Värvitoonide valikus on must ja pruun.

Samas on see orgaanilise koostisega, sobides ka tundlikele silmadele, kuna sisaldab rahustavat kummiaraabikut, toitvat shea-võid ja kaitsvat mesilasvaha. Peamisteks aktiivaineteks on tugevdavad argaaniaõli ja kummiakaatsia. Tušš ei sisalda parabeene, mineraalõli, fenoksüetanooli ega muud soovimatut.

NB! Puhta ripsmerõõmu eest tuleb siiski tasuda väikese kompromissiga – sajuse ilma puhul tuleb olla valmis, et tušš ei püsi ripsmetel tsementeeritult, nagu oleme harjunud tavatuššide puhul. Oh aeg, kui muutlikud on prioriteedid me elus!

Couleur Carameli hooldav ilu

Couleur Carameli värvid ja tekstuurid viivad maailma, mis ühendab endas ilu, heaolu, tervise ja meid ümbritseva looduse. 2003. aastal alguse saanud Prantsuse looduskosmeetikafirma meigitooted on nahale lausa head, kuna puhas looduslik koostis sisaldab taimeekstrakte ja -õlisid, mis aitavad hooldada, niisutada ja kaitsta õrna näonahka, silmi ja huuli.

Couleur Carameli kaubamärki võib nimetada ka nahahoolduseks meigitoodetes, sest looduslike mineraalide kõrval sisaldavad kõik tooted üle 20 protsendi orgaanilisi taimseid aktiivaineid, millele on antud Cosmos Organicu sertifikaat.

Maisitärklisest bioplast

Couleur Carameli tooted said hiljuti endale uued pakendid – pruuni kartongi asemel rõõmustavad nüüd silma helgetes toonides täielikult biolagunevad Ecocert märgisega bioplastist vutlarid, mis on valmistatud 93% ulatuses maisitärklisest ning 7% ulatuses talgist. Pakendid lagunevad 6-24 kuu jooksul rikkalikuks ja ohutuks looduslikuks väetiseks. Ilmselgelt on tegu ökoloogilise läbimurdega, mis väärib aplausi!

Osta siit:
Tutvu lähemalt: