Deep Sea Serum / by mukk

Saaremaa ettevõtte by mukk loodud orgaanilise päritoluga merevetika ja roosi raku ekstrakte sisaldav Deep Sea Serum teeb, mida lubab — hoiab naha elastse ja terve. Pudelikese minimalistlikult šikk välimus tõstab selle vaat et disainieseme staatusesse.

Kuivale nahale mõeldud seerumis sisalduv mereveega täiendatud vetikas tagab nahale sobiva niiskustaseme ja turgutab mineraalidega, kahvatu roos aitab aga loomulikul viisil säilitada niiskust ja stimuleerib lipiidide tasakaalu. Nii taastab seerum nahabarjääri, mis kaitseb nägu saastunud õhu ja teiste keskkonnatingimuste, nagu näiteks külma eest, mis muidu naha pealmist kihti kuivatama kipuvad.  

Kerge ja hästi imenduv geelja tekstuuriga seerum sobib hästi kasutamiseks hommikul ja õhtul enne kreemi, asendab hästi ka öökreemi. Meeldivalt õrn aroom on saadud ilma eeterlike õlideta.  


Merest inspireeritud by mukk

Saaremaal farmatseudist ema ja disainerist tütre ühiselt loodud by mukk sai alguse unistusest luua poest saadaval olevatele näohooldustoodetele puhtamaid alternatiive. Kaubamärk, mille nime teine pool tähendab murdes kena ja nägusat, paistab silma hõrgult minimalistliku tootevaliku ja disainikeelega. Lipukirjana kõlab: naturaalsus, lihtsus, kvaliteet.

Merest inspireeritud käsitöökosmeetikat segatakse kokku komponentidest, millel on ökosertifikaat või on need korjatud otse metsikust loodusest. Valikust leiad kreeme, seerumeid, näopuhastustooted ja -maske, kus on aukohal merest või mere äärest saadud antioksüdantiderohked koostisosad, nagu näiteks kohalikult adruselt rannikult korjatud punavetikas, millel on võime taaselustada nahka.

Avalikud koostisosad

By mukkil on iga samm tundlikult läbi mõeldud, kogu tootearendus ja tootmine käib käsitsi iseseisvas laboris dialoogis teadlaste ja keemikutega, loomaks nahahooldust, mis on samaaegselt õrn nii keha kui ka keskkonna vastu. Nii kasutatakse toodete säilitamiseks probiootilist tehnoloogiat, mis pakub antibakteriaalset kaitset. Et tuua esile toodete puhas ja läbipaistev sisu, on kõik toote koostisosad toodud ära pakendi esiküljel. 

Rohkem klaasi!

Kiitust väärib by mukk ka selle eest, et eelistab pakendina taaskasutatavaid materjale, jättes tootmata kõik ebavajalikud postrid, voldikud ja pakendid. Näiteks on kreemid ja maskid pakendatud õhukindlatesse alumiiniumtuubidesse, mida on võimalik ümber töödelda lõpmatu arv kordi.

Näopuhastustooted on pakendatud aga pruunidesse Itaalia klaaspudelitesse, mis kaitsevad toodet UV-kiirguse eest ja aitavad säilitada loodusliku sisu toimet. Klaas on muide täielikult taastöödeldav ja töötluse käigus ei eraldu toksilisi ühendeid ega kemikaale. By mukki eeskujul võiksime ka koduses majapidamises klaaspudelitele rohkem kasutust anda!

Osta siit:
Tutvu lähemalt: