Deodorant / Nuud

Raske on seda uskuda, aga jah, me leidsime loodusliku deodorandi, milles pole kohta kemikaalidele, alumiiniumsooladele ega muule kahtlasele, kuid mis hoiab ära soovimatu odööri … terve nädala!

Millise maagilise trikiga suudab Nuudi deodorant niivõrd pikka aega meid higilõhnast säästa? Sest see neutraliseerib baktereid mikrohõbedaga. Efekt püsib seitse päeva – treeni, käi duši all või tee, mida iganes soovid! Võid olla täiesti muretu, Nuud püsib ja neutraliseerib pisilasi. Ühest tuubist jagub 6–7 nädalaks. Nuud ei lõhna, vaid lubab sul lõhnata enda moodi.

Hõbe ja õlid

Peale kemikaalide ja alumiiniumsoolade ei sisalda Nuud ka jääkaineid, lõhnaaineid ega alkoholi. Samuti mitte nano- ja kolloidhõbedat, vaid sada protsenti metallist mikrohõbedat. Nuudiga ei kaasne allergilisi reaktsioone ega traditsiooniliste deodorantide kehva püsivust. Kõik antilõhnaained on looduslikud: mikrohõbe, kookosõli, riitsinusõli, tsinkoksiid, mandliõli, mineraalsavi, taimne emulgaator, riitsinusõliekstrakt, propüleenkarbonaat ja karnauubavaha.

Täiesti süütu Nuud

Nuudi deodoranti pole testitud loomadel ja see on täiesti veganlik. Deodorant ei tekita poorides ummistusi ega jäta riietele plekke.
Nuudi tuub on tehtud suhkrurooplastist ja pappkarp on biolagunev. Kogu toode on valmistatud säästvalt Euroopas.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: