Beebiõrnad palsam ja seebid / Dr. Bronner’s

Orgaaniliste pesuvahendite tootjal Dr. Bronner’sil on välja tulnud tundlikule ja allergilisele nahale mõeldud võluvalt lihtne tootesari, mis on nii leebe, et sobib isegi beebide ihule.

Lõhnatu palsam kogu kehale on ideaalne, et niisutada ekstreemselt tundlikku nahka. Vedel suhkruseep on samuti äärmiselt õrn ja turvaline, pakkudes karamellise suhkru ja viinamarjamahlaga luksuslikku pesukogemust kogu perele. Tükiseep sobib ka selliste nahaprobleemide puhul nagu ekseem, dermatiit jm.

Pese kõike!

Kui nüüd aus olla, saab Dr. Bronner’si seepidega pesta kõike – peale näo ja keha ka riideid, koduloomi, nõusid jne! Ah jaa, silmapesuga võiks meie pisikeste puhul ette vaadata – pisaraist prii koostis saadakse vaid keemiliste ühendite abil, aga neil ei ole Dr. Bronner’si toodetes kohta.

Võitlev Dr. Bronner’s

1858. aastal asutatud Dr. Bronner’s on alati olnud aktivistide firma – selle asutaja Emanuel Bronner kutsus inimesi ühinema positiivsete eesmärkidega tänavatel ja auditooriumites. Kandes endas sedasama algusaegade vaimu, on firma missioon võidelda ja toetada projekte, millesse ise usub: uuenduslik põllumajandus, õiglane kaubandus, loomade kaitse, tööstusliku kanepi ja ravimipoliitika reform, õiglased palgad kõigile. Dr. Bronner’s kutsub end „võitlevaks seebifirmaks” ja on oma missioonile pühendunud.

„Kõigevabad” seebid

Dr. Bronners’i tooted ei sisalda sünteetilisi lõhna-, värv- ja säilitusaineid, mineraalõlisid, parabeene, silikoone ega PEG-ühendeid. 80% koostisosadest on pärit õiglasest kaubandusest. Dr. Bronner’si toodetel on USDA Organicu, BDIH ja NaTrue orgaanilise kosmeetika sertifikaat, samuti on need sertifitseeritud vegani-märgisega. Paberpakendid on täielikult tehtud ümbertöödeldud paberist.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: