Ojaisanda liniment / Frantsila

Soomes tegutseva Virpi Raipala-Cormieri loodud 40aastase ajalooga Frantsila ürditalu populaarseim toode on Ojaisanda liniment ehk vedel salv.

See on sedasorti sõltuvust tekitav abivahend, mida võib-olla ei ole osanud otsidagi, aga kui kord selle avastad, siis mõtled: kuidas ma küll enne hakkama sain!

Pingelisest töö- ja koolipäevast valutavad õlad ja kael, ära tõmmatud selg, hoogsast trennist tulitavad lihased on tuttav probleem nii väikestele kui ka suurtele. Just sel puhul on abi mõnusalt rahustavast Ojaisanda vedelast salvist, mis aitab ergutada vereringet, ravida liigese- ja lihasehädasid, leevendada õla- ja seljapingeid.

Ürdid puhtast loodusest

Ojaisanda linimendi koostises on Soomes mahepõllunduslikult kasvatatud või sealsest puhtast loodusest korjatud ürdid, nagu harilik angervaks, raudrohi, naistepuna, arnikas, ning naturaalsed kadaka, piparmündi, aed-liivatee ja lamava talihali eeterlikud õlid.

Tantsijate salalemmik

Linimenti tuleks määrida probleemsele piirkonnale mitu korda päevas, mõju suurendavad sooja- või külmapadjad enne või pärast kasutamist. Eriti hästi soojendab ja leevendab valu see, kui määrid linimenti pärast saunas- või vanniskäiku. Toode on kujunenud paljude massööride lemmikuks ja professionaalsete tantsijate alati kaasas olevaks abivahendiks, sest leevendab lihaspingeid kiiresti ja tõhusalt.

Traditsioonidega Frantsila maheürditalu

Frantsila ürditalu alustas ravimtaimede mahepõllunduslikku kasvatamist juba 1981. aastal, olles Soomes oma ala tõeline pioneer! Frantsila maheürditalust on saanud üks Soome juhtivaid ravimtaimede kasvatajaid ja taimsete preparaatide tootjaid.

Toodete sortiment on pika ajaloo vääriliselt mitmekülgne. Leidub nii looduskosmeetikat ja hügieenitooteid kui ka tervist turgutavaid salve, õlisid, toidulisandeid. Tõhusa toime ja tervisekasu tagavad retseptid, milles on ühendatud traditsioonilise rahvameditsiini teadmised tänapäeva teadusega. Retsepte välja töötades on seejuures arvestatud põhjamaa taimestiku ja inimorganismi eripäradega.

Loodusravi teejuht Soomes

Frantsila maheürditalu rajaja Virpi Raipala-Cormier on kirjutanud oma kogemuste ja teadmiste põhjal raamatu „Loomulikult ilus. Tee ilu ja tervise juurde”, mis tõlgitud ka eesti keelde ja leidnud siin väga sooja vastuvõtu. Tegu on loomuliku ja loodusliku kosmeetika ning loodusravi teejuhiga, kus on ühendatud sisemine ja väline, põhjamaine ja idamaine tarkus.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: