Huulepulk Nude / HAVU

Ülelahenaabri Soome puhta kosmeetika kaubamärgi HAVU puitu pakendatud huulepulk Nude kingib põhjamaiselt klaari ilu.

Pumat sisaldab ainult vajalikke koostisosi, nagu looduslikud õlid ja vahad. Õlidel ja shea-võil on Cosmos Organicu ja Soil Associationi sertifikaat.

HAVU huulepulkade värvivalik järgib looduse mitmekesisust: leidub nii kibuvitsaõieroosat, moonipunast kui ka peaaegu vetikapruuni. EMA favoriit on põhjamaiselt praktiline, igapäeviti väikest sädet pakkuv toon Nude, kuid pilk rändab kergelt ka teiste HAVU imetabaste maastikuvärvide poole.

Lepp ja haab vutlariks!

HAVU huulepulka ostes pole vaja muretseda liigse plastprügi tekitamise pärast, sest huulepulgamahuti on tehtud harilikust lepast ja haavast ning mehhanism polülaktiidist, mida saadakse maisitärklisest. HAVU on teadaolevalt ainus täielikult biolagunev huulepulk maailmas!

Ausad nagu mets

Havu tähendab soome keeles okaspuud ja firma rajajad Tatu Fontell ja Lumi Maunuvaara soovivad olla oma tegemistes ausad nagu mets. Nad pole toodetesse ega tootmisprotsessi peitnud ühtegi ainet, mis tarbijat või loodust kahjustaks. Puhaste toodetega püüeldakse looduse, metsa, roheliste väljade, sinise taeva ja tuhande järve maad ühendava lihtsuse poole. HAVU eesmärk on valmistada kosmeetikat, mille tootmisprotsess ja tarbimine oleks harmoonias loodusega.

Tutvu HAVU valikuga lähemalt Les Petites poes Telliskivi Loomelinnakus või veebipoes: lespetites.ee.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: