HERTTA käpikud

Lambavillast valminud eri värvikombodes HERTTA kindad on ühelt poolt läbini kodused ja maalähedased, teisalt minimalistlikult šikid.

Talv möödub neis hoitult, jaluta sa väikelinna uulitsal või metropoli tänaval, metsas või rabas.

Kuressaares tegutseva disaineri Hertta Võido loodud käpikute mõnusad värvilahendused sirelililla ja halli duost särtsaka roosa-mustani mõjuvad külmal ajal kui omaette värviteraapia.

HERTTA ja Norra tarkused

Villaseid ülerõivaid ja aksessuaare pakkuv aeglase moe bränd HERTTA sai alguse aastaid tagasi, mil Hertta tekstiilidisaini õpingute ajal käis ühes Norra kudumisettevõttes tööl. Noor naine sai loa pärast tööpäeva lõppu kasutada ettevõtte vana masinat ja tootmise jääklõngu eksperimenteerimiseks. Nii valmisid Hertta esimesed tooted: kardiganid, villased kleidid ja tuunikad. Oluline teetähis oli 2015. aasta, mil disainer pälvis kutse osaleda oma loominguga Oxford Fashion Studio korraldatud moeetendusel.

Arhailine ja moodne

Hertta loomingu kaks olulisimat komponenti on arhailised materjalid ja modernne disain. Ühe osa kaubamärgi valikust moodustavad seeriatooted, teise aga rätsepatööna valminud kehakatted. Kõiki rõivaid iseloomustab selgelt eristuv disainikeel, mille tunneb ära kahevärviliste läbilõigete ja üksteisega sobituvate tootekomplektide järgi.

HERTTA valik on lai – mantlitest käpikuteni. Nende kõrval valmivad materjalijääkidest mitmesugused väiksemad kodutekstiilid, nagu tassipadjad ja pajalapid.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: