Eliksiir Kleopatra / HOIA homespa

Saaremaa looduskosmeetika kaubamärgi HOIA homespa luksuslikku klaastilgutiga pudelisse püütud hüaluroonhappeeliksiir Kleopatra on saanud oma imetõhusa toime hibiskilt.


Selles õies on ohtralt nahale mitut masti kasulikku alfahüdroksühapet. Maagiline hibisk noorendab, silub, värskendab ja tasakaalustab naha pH-taset. Hibiski on nimetatud looduslikuks Botoxiks, kuna aitab nahka elastsena hoida. Kui on mure põletikulise naha, ekseemi või aknega, võib just sellest taimest olla abi nende hädade leevendamisel.

Kui üldjuhul on hüaluroonhappega ilutooted tehtud vee baasil, siis Kleopatra puhul täidab seda rolli hibiski hüdrosool ehk lillevesi.

Võimas vägi

Ent hibiski kõrval on eliksiiris teisigi võimsa väega koostisosi. Kookosvesi on suurepärane sügavniisutava ja pehmendava, rahustava ja värskendava toimega osaline. Läänemerest pärit punavetika ekstrakt on aga tugev antioksüdant, mis taastab naha loomulikku tasakaalu, aeglustab vananemist ja kaitseb väliskeskkonna kahjulike mõjude eest. Aaloe seob niiskust ja aitab hoida nahka tervena. Et lugu veelgi põnevam oleks, vihjame, et Kleopatra eliksiiris leidub kolme eri suurusega hüaluroonhappeid, mis tähendab, et vahend toimib nii naha pealmises, keskmises kui ka sügavaimas kihis.
Kiiresti imenduvat eliksiiri võiks kasutada enne kreemi või seerumi näole kandmist. Sobib nii naistele kui ka meestele alates 25. eluaastast ja kõikidele nahatüüpidele.

Mitmekülgne HOIA

Saaremaise looduskosmeetikafirma HOIA koduse spaa tooted on looduslikud ja valmistatud käsitsi, glamuurne disain lisab pidulikku joont. Iseäranis igatseb HOIA kreeme põhjamaine kuiv ja dermatiidile kalduv nahk.

Ettevõtte eesmärgiks on kasutada maailma eri paigust pärit võimalikult puhast ja kvaliteetset toorainet ning valmistada uuenduslikke ja tõhusaid tooteid, mis ei sisalda grammigi nahale kahjulikke ja tarbetuid aineid. Üsna palju eelistavad nad rafineerimata shea-võid, mis võib hoobelda lugematul hulgal väärt omadustega.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: