Looduslik parfüüm Ürgmets / Hurm

Kes otsib hõrku looduslikku parfüümi, võib jahtida seda kaua. Ja meie hing hõiskas avastades, et siinmail tegutseb looduslike lõhnade looja Hurm, kelle valikus on mitu stiihilispoeetilise nimega parfüümi. Meid võlub kõige enam Ürgmets.

Meie väljavalitu on nende seast metsik ja puidune Ürgmets, mille rahus tunnevad ennast ära nii mehed kui ka naised.

Tumedasse lihtsa disainiga klaaspudelisse on kinni püütud killuke lõpmatu roheluse ja piiritu vabaduse hõngu. Salapärase unisex-parfüümi peamiste lõhnanootidena kerkivad esile seedripuu, mürri ja greibi isepäised aroomid. Kui seedripuu tuleb oma metsikusega, siis kerge tsitruseline greip toob kaasa värskuse sõõmu. Seda kõike tasakaalustab vaigune mürr, mis mõjub rahustavalt. Nii nagu loodus ise, ei ole Hurma parfüümid kunagi täpipealt ühesugused – iga kandja peal mõjub lõhn pisut isemoodi.

Sõnadeülene Hurm

Eestis käsitööna valminud looduslikud Hurma kaubamärgi parfüümid on justkui looduse ja inimese maailma vahendajad, pakkudes meile võimalust kogeda ürgset väge sel moel, mida sõnadesse panna ei saa. On ju lõhnad need, mis suudavad meis nanosekunditega vallandada mälestusi, emotsioone ja kujutluspilte. Just seda Hurma parfüümid teevadki. Kolm nii naistele kui ka meestele sobivat parfüümi on inspireeritud nähtustest ja kogemustest, mida saab vaid loodus meile kinkida: lilleline Aokuma, vürtsikas Hämarik ja puidune Ürgmets.

Andes tagasi

Lõhnad on valmistatud ainult sertifitseeritud orgaanilistest eeterlikest õlidest ja Eesti maheteravilja alkoholist. Lõhnade koostis on välja arendatud koostöös Tallinna tehnikaülikooliga. Ainult looduslikest komponentidest koosnevad lõhnad on läbinisti sünteetikata ja sobivad ka veganitele. Tänuks loodusele tema anni eest peab Hurm oluliseks keskkonnale omalt poolt midagi vastu kinkida. Seepärast annetavadki nad 1% müüdud lõhnade kasumist mõnele keskkonda kaitsvale organisatsioonile.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: