ISA deodorant / EMA + Bonobo

Ajakiri EMA kutsus ühisele seiklusele looduskosmeetikat loova Bonobo, kellega koostöös tõime välja siidise tekstuuri ja eriti sidrunise lõhnaga kreemdeodorandi ISA. Ent omavahel öeldes – see sobib tegelikult ühtviisi nii meestele kui ka naistele!

Nii et, isad, olge valvel! Emad on varmad seda pisikest musta purki kiiresti endale napsama! Pole ka imestada. Mõnus pehme tekstuur, mis ei jäta sõrmi rasvaseks, õrn-värske lõhn ja tõhus toime meeldivad ju ühtviisi meestele ja naistele. Ja meie kogemus ütleb, et deodorandi võtavad selle uudsele formaadile vaatamata omaks tõesti ka mehed!

Lisaks käib kreemdeodorandiga kaasas kindlustunne, et purgikesse on jõudnud üksnes looduslikud ja ohutud koostisosad. Deodorant hoolitseb värskuse eest terve päeva, neutraliseerides kehalõhna poore ummistamata. Nii mõnigi varasem skeptik on pidanud pärast selle tarvitamist tunnistama: looduslik deodorant tõesti töötab. Kasutamiseks libista sõrmedega üle kreemi ja hõõru väike kogus kaenla alla.


Ühiselt loodud

Ajakiri EMA väärtustab loomulikkust ja praktilisust, aga ka hingetoitvat ilu ja heaolu. Just neid omadusi kannab ka kodumaine, hõrk ja tundliku loomuga Bonobo Native Cosmetics. Nii pöördusimegi Bonobo poole, et luua ühiselt põnev toode, mis kosutaks ja toetaks.

PS: Ajakirja EMA värskeim koostöö on aga teepuuõline ISA seep, mille valmistaja on Viljandi käsitööseebiettevõte V.O.H, kes samuti meie giidis esindatud!

Osta siit:
Tutvu lähemalt: