Pehmevillane kombe / Joha

Juba aastaid ka Eesti emade seas kõrgelt hinnatud beebivillariiete tegija Joha pehmevillane kombinesoon on lapse nahale uskumatult õrn ja udusulgkerge ning selle lihtne disain on seljas mugav.

Pehmevillane materjal pole üksnes ilus, vaid ka tark, sest villal on loomulik oskus reguleerida kandja kehatemperatuuri: ta on soe, kui on külm, ja jahutab keha, kui on palav. Seepärast sobib see riietus nii talvel kui ka suvel, vankrisõidul või auto turvahällis.

Meriinovill pakub ka loomulikku vastupanuvõimet mikroorganismidele ja villarõivaid saab kanda mitu päeva, ilma et need hakkaksid ebameeldivalt lõhnama. Kui Joha pehmevillast kombinesooni on aga vaja pesta, saab seda julgelt teha pesumasina villaprogrammiga. Tihti piisab rõiva värskendamiseks aga kõigest 1–2tunnisest värske õhu käes tuulutamisest.

Lammaste sõber Joha

Joha on Taani tuntud kaubamärk aastast 1963, pakkudes riideid ja aksessuaare nii naistele, meestele kui ka lastele, alustades pesust ja sokkidest, lõpetades mugavate vabaajarõivastega.

Joha seab esikohale keskkonnahoidlikud tootmismeetodid. Ettevõte sai ühena esimestest Taanis heakskiidu hakata kasutama Euroopa Liidu ökomärgist. Lisaks tunnustab ja kinnitab rahvusvaheline Woolmark kõiki Joha villatooteid. See tähendab, et neil on parim kvaliteet ja puhtaim vill. Joha rõivaste valmistamiseks hangitakse villa lambaid säästval moel ja loomi ei väärkohelda parema kvaliteedi nimel.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: