Isepruunistuvad tilgad / JOIK Organic

Eesti looduskosmeetika lipulaeva JOIK Organicu isepruunistuvad tilgad näole on geniaalne toode, mille kasutamist saab põimida igapäevasesse nahahooldusrutiini.

Pruunistuvate toodete sarja ajendas looma turu nõudlus – kuigi pruunistustooteid on palju, ei ole valikus kuigi palju looduslikke ja sertifitseeritud tooteid. Nii jõuti näole mõeldud pruunistuvate tilkadeni, mis annavad järk-järgult ühtlase päevitunud jume. Tilku on mõnus segada päeva- või öökreemi sisse ning kanda nahale koos sellega. Pisut ergastavat päikesetooni kulub eriti just pimedamal ajal ära!

Päike klaaspudelis

Tilgad sisaldavad marjadel ja suhkrurool baseeruvaid looduslikku päritolu pruunistuvaid toimeaineid ning nahka rahustavat mahedat aaloemahla. Jume tekib u 4–6 tunni jooksul ning püsib kuni nädala, kuludes nahalt ka maha ühtlaselt ja loomulikult. Päevitunud tooni intensiivsust on võimalik reguleerida: 2–3 tilka annab heledama ja keskmise jume, 4–6 tilka keskmise kuni tumedama tooni. Boonus on seegi, et toode ei lõhna märgatavalt spetsiifiliselt nagu pruunistajad enamasti. Pakendatud on tilgad klaaspudelisse, mis tuleb pärast tühjakssaamist panna klaasi- või pakendikonteinerisse, et see jõuaks tagasi ringlusse.

Teenäitaja JOIK Organic

JOIK sündis aastal 2005 ja on selle ajaga kasvanud Eesti tuntuimaks looduskosmeetika kaubamärgiks, mille ulatuslik tootevalik on leidnud tänulikke kasutajaid nii Eestis kui ka välisriikides, kuhu JOIK oma tooteid ekspordib. Kuigi looduslikud tooraineid ja eetiline tootmisprotsess on olnud JOIKi baasväärtused algusest saati, jõudis firma 2019. aastal enneolematu tasemeni, pälvides uuenenud näo- ja kehahooldustoodete kaubamärgi JOIK Organic toodetega maineka looduskosmeetika standardi sertifikaadi Ecocert Cosmos (Cosmetic Organic Standard), olles esimene sellise hinnatud tunnustusega bränd Eestis!

Tõhus, aga looduslik

JOIK Organicu rajamine näitab kõnekalt, kuidas ettevõte oma väärtustega ühte sammu käib. Peale vägivallatu tootmisprotsessi, mille käigus pole kahju tehtud ühelegi loomale, ja puhta tooraine kasutamise on JOIKile alati olnud tähtis koostöö novaatorlikult mõtlevate teadlaste ja disaineritega. Tooted on rikastunud uuenduslike looduslike aktiivainete võrra – need hajutavad kohati veel käibivat müüti, kuidas looduskosmeetika pole sama tõhus kui nn tavakosmeetika – ja pakendatud on need kena läbimõeldud disainiga klaaspudelitesse.

Hoolimine tootmises, kontoris, heategevuses

JOIKi jätkuv inspiratsiooniallikas on Eestimaa loodus ning keskkonnast hoolimine innustab neid otsima üha uusi võimalusi, mil moel veelgi enam oma tegevuse mõju ümbrusele vähendada. Seda igal sammul: tooraine ja pakendite puhul, tootmisprotsessis, kontoritöös, logistikas, isegi turunduses ja kliendisuhtluses.

Rõõmu teeb ka nende aktiivne ja teadlik tegevus naiste ja lastega seotud heategevusprogrammides, nt naiste ja noorte ettevõtluse edendamise ning koduvägivallaohvrite toetamise hüvanguks, samuti koostöös lastehaiglate ja sünnitusosakondadega.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: