Karin Raski kimonod

Kui Karin Rask möödunud sügisel omanimelist naisteriiete kaubamärki esitles, näis tema Telliskivi stuudiosse kohale tulnud uudistajaid kui magnetina ligi tõmbavat Karini bohošikid kimonod.

Mänguline kimono

Piiritult mitmekülgse kimono eeliseid võibki loetlema jääda. Sobib pikkadele ja lühikestele, kleenukestele ja vormikatele, noortele ja vanadele, seda saab kanda mantli ja kleidina, vööga ja ilma, tossude-teksade või kontsakingade ja punase huulepulgaga, pühapäevahommikul kodus ja pidulikul puhul väljas, suvel ja talvel.

Kimono lõputuid mänguvõimalusi pakkuv natuur sobib suurepäraselt Karini lähenemisega! Valmivad ju kõik tema brändi rõivad mitmest kandist kokku otsitud kangajääkidest. Ägedaid kimonoid on loodud ühtviisi teksakangast ja sifoonist, rääkimata sametist, toorsiidist ja peenvillasest. Pea kõik kimonod on ainueksemplarid, mil oma unikaalne loomus.

Karin Rask ei raiska

Eelkõige näitlejana tuntud Karin Rask sai moeloojana oma ristsed Kalamaja Printsessi lasteriideid disainides. Tasa ja targu tegutsedes on Karin aastatega selles vallas kanda kinnitanud ja jõudis sügisel välja omanimelise naisterõivaste kaubamärgini. Tema käekirja iseloomustavad puhtad minimalistlikud lõiked, praktilisus ja elegantsus, millele on sõrmeotsaga lisatud luksuse helki.

Oma tegemistes on Karin lõpuni välja kestlike lahenduste usku. Eesmärgiks on nullkuluga valminud riided, mille loomisel satub prügi hulka minimaalselt materjali. Rõivad sünnivad kas taaskasutatud või orgaanilist päritolu ja eetilisel viisil toodetud kangastest kogenud õmblejate käe all siinsamas Tallinnas.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: