Kikerherne-porgandikotletid / Marta Pagar

Marta Pagar oli juba tublis eas kondiiter, kui avastas viis aastat tagasi taimetoitluse. Alustuseks hakkas ta katsetama hummustega, siis kotlettidega ja edasi juba salatitega.

Parajalt mõnusas krõbedas kuues porgandi-kikerhernekotletid maitsevad nii suurtele kui ka väikestele, nii külmalt kiire ampsuna (saadaval ka purgis pallikestena) kui ka praetult kõhtu täitvamal toidukorral. Eriti suupärased on need grillitud kujul.

Võib väita, et kotletid on kolmekordselt head: toitvad, tervisliku sisuga ja lihtsad valmistada. Juurde sutike sinepit, wasabi’t või mangotšatnit – ja maitsev argipäevalõuna või -õhtusöök ongi taldrikul!

Marta Pagar – taimetoidufänn Kesk-Eestist

Marta Pagari nimeline ettevõtmine sai alguse kaks aastat enne möödunud sajandi lõppu, kui Paide kesklinnas avati kohvik. Kuuldus maitsvatest pagari- ja kondiitritoodetest levis ka mujale Eestisse. Nüüd saab Marta Pagari laia sortimenti soetada üle Eesti parimatest poodidest.

Lisandunud valik taimetoite norivorstidest veganipeekonini rõõmustab aga taimsete ja tervislikumate alternatiivide huvilisi. EMA-le meeldib ka apelsini-porgandihummus, mille heatujuline päikesekollane värvitoon ei jäta külmaks ka nooremat põlvkonda. Tänagi askeldab Marta Pagar köögis ja proovib uusi asju. Eks hoidkem siis silmad lahti!

Osta siit:
Tutvu lähemalt: