KIRA saapad

Nullkulu poole püüdlev Eesti jalanõubränd KIRA on seni kogunud tuntust ajatute baleriinadega, nüüd aga tulid nad välja saabastega, milles kohtuvad laitmatu stiil ja suured väärtused.

Tartus Samelini vabrikus toodetud KIRA saabaste valmimisel on iga samm vastutustundlikult läbi mõeldud, sihiks seejuures parim kvaliteet. Iga tükike sellest saapast on varem elanud muud elu.

Autorehvid ja ookeani plast!

Välistald on valmistatud ümbertöödeldud autorehvidest, sisetald plastpudelitest ümbertöödeldud pehmest vildist, saapa pealisosa on jalatsitööstuse jääkidest saadud musta värvi märgumatust tekstiilist, vooder coolmax-materjalist, samuti jalatsitööstuse jääkidest. Kannakapp ja ninats aga on saadud ookeanist kokku kogutud plastist!

Sama suurt rõhku on pööratud jalanõu mugavusele ja vastupidavusele. Klassikalised ümara ninaga naistesaapad on jalas mõnusad esimesest kandmisest peale, materjalid ei märgu ega aja jalga higistama. KIRA saapaid on saadaval kolmes värvitoonis – musta, punase ja sinisena. Jalanõud on meeltmööda ka veganitele.

Nullkulu põhimõtetega KIRA

Uus kodumaine jalatsibränd KIRA sihib kõrgeid standardeid. Nende esimeseks tooteks oli klassikalise lõikega Audrey Hepburni stiilist inspireeritud baleriinad, maailma esimesed omataolised nullkulu põhimõttel valminud jalanõud!

KIRA jalatsite taga seisab duo Sirli Ratasepp ja Liis Hainla, kes tahavad uuenduslike lahendustega tagada, et tootmine oleks maksimaalselt jätkusuutlik, jalanõud kvaliteetsed ja disain klassikaliselt šikk. Põhjamaa naisele omaselt on KIRA lihtne, elegantne ja mis peamine – ajatu. Sel sügisel jõudis ettevõte järgmise olulise verstapostini, nad said valmis esimeste saabastega, samuti mudelitega meeste jaoks!

Vähem on rohkem

Audrey Hepburni ikoonilise stiili tunnuspõhimõte „vähem on rohkem” ei ole KIRA-le teenäitaja üksnes stiiliküsimustes, vaid tuletab meelde ka meie otsuste mõju keskkonnale. Seepärast ei lõpe nullkulu poole püüdlemine tootmisprotsessiga, vaid KIRA kutsub oma kliente vanu ja kantud KIRA jalanõusid neile tagasi tooma, et need saaks ümber töödelda või ära parandada ja annetada edasi neile, kes neid vajavad. Kui jalanõusid enam parandada ei kannata, toodetakse neist energiat. Ootame põnevusega, kuhu KIRA siit veel edasi liigub!

Osta siit:
Tutvu lähemalt: