Tahke savišampoon toorkakaoga / Kokos

Kodumaine looduskosmeetikabränd Kokos lööb laineid põnevate tahkete šampoonidega. EMA toimetuse lemmikuks on Kokose toorkakaošampoon!

Sellest on abi rasuse ja probleemse peanaha korral, aga mis pakub puhast rõõmu ka siis, kui juuksemuresid pole.

Kenasse metallkarpi pakendatud toorkakaošampoon sisaldab rahustavat rosmariini eeterlikku õli, mis tasakaalustab rasueritust ja on abiks neile, kelle juuksed kiiresti „mustaks” kipuvad minema, lisaks stimuleerib juuksekasvu ja aitab parandada kahjustatud juukseid. Šampooni põhikangelane toorkakao sisaldab suures koguses nahale vajalikke mineraale, antioksüdante ning rasvhappeid.

Hästi mõjuvad ka roheline savi ja riisijahu, mis on sügavpuhastava toimega ja abiline sügeleva ning tundliku peanaha korral, aitates ka kõõmaga võidelda. Õrnatoimeline ja allergikutele sobiv pesuaine on saadud kookosõlist. Tulemuseks on tõhus toode, mida on mugav kasutada.


Tahke kosmeetika usku Kokos

Kodumaine looduskosmeetikaettevõte Kokos sai alguse 2013. aastal, kui kunstiõpetajana töötav Tiia Rodi asus nuputama, kuidas endale ise täiesti looduslikest koostisainetest šampooni valmistada. Nii jõudis ta šampoonipulbrini ja sai ühtlasi innustust teemaga süvitsi edasi tegelda ja uusi retsepte katsetama asuda.

Veekindlad rõõmud

Kõik Kokose tooted valmivad käsitööna ja ainult looduslikest koostisosadest, seejuures eelistavad tootjad alati võimaluse korral kodumaist toorainet. Teekonna loomuliku jätkuna on nende toodete pakendid nüüdseks loodussõbralikud ega sisalda plasti. Kasutatakse kas papptopse või taastäidetavaid plekktopse.

Šampoonist deodorandini

Kokose tootevalikus on keha- ja juuksehooldusvahendid: peale šampoonide juuksepalsam, deodorant, hambapesupulbrid. Peatselt on lisandumas pulbri kujul ka näo- ja kehakoorijad.

Hitt-tooteks ongi kujunenud kergesti kasutatavad tahked juuksehooldusvahendid, mis täidavad oma lubaduse – juuksed jäävad siidised, kohevad ja puhtad. Šampoone on praegu valikus kolm: kookospiima-, toorkakao- ja meešampoon. Neid täiendab värske sidrunheinalõhnaline tahke juuksepalsam, mida võib käiku lasta ka raseerimiskreemina. Rohkelt tänuväärseid kasutajaid on leidnud ka Kokose mahedalõhnalised ja toimivad deodorandid.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: