Kuivšampoon Exotic / SOLIDU

Leedulaste SOLIDU kuivšampoon Exotic vallutab meeli eksootiliselt sinise tooni ja vürtsika aroomiga ning vaimustab biolaguneva pakendiga – viska või tagahoovi komposti!

Mõnikord võid lihtsalt tahta tantsida vihmas või laulda tänaval. Mõnikord soovid jääda iseendaks. Mõnikord soovid oma juukseid pesta sinise šampooniga! Keskkonnateadliku ja innovaatilise kosmeetikabrändi SOLIDU kuivšampoon Exotic on julge karakteriga toode neile, kes tahavad omas rütmis tantsida. Lõhna kingivad šampoonile vanill ja tsitrus, mida on meelalt vürtsitatud eukalüpti, patšuli, ilang-ilangi ja salveiga. Koostist on rikastatud kookosõli, mango ning kakaovõiga.

Tahke šampoon Exotic sobib igapäevaseks kasutamiseks normaalsetele ja rasustele juustele.

SOLIDU sisaldab vaid vajalikku

Plastireostus on üks inimkonna suurimaid ohte ja plastjäätmete, näiteks kosmeetikatoodete pudelite biolagunemine võtab aega umbes 500 aastat.
SOLIDU valmistab tahkeid, väikese jäätmejalajäljega tooteid, mis on pakendatud karpidesse, mida saab kompostida kasvõi oma tagahoovis. Pakendid on täienisti looduslikud, ei plasti ega paberit – šampooni ümbris on tehtud tärklisest, bambusest ja söest –, ja neid saab aianurgas kompostida 45 päevaga.

Vähem heitgaase

Kui igapäevased juuksehooldusvahendid sisaldavad umbes 80% vett, siis SOLIDU kuubikutes seda ei leidu, kuna need on valmistatud ainult vajalikest koostisosadest: nahka armastavatest toimeainetest, botaanilistest õlidest-ekstraktidest ja looduslikest eeterlikest õlidest. Kuna SOLIDU šampoonid on väikesed ja kompaktsed, kulutab nende transport vähem ressursse ja toodab vähem heitgaase.

Eestis saab SOLIDU šampoone soetada Tallinnas Telliskivi linnakus asuvas kaupluses Les Petites või selle e-poest.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: