Lekkekindel pesu / Rocking Undies

Üha popimaks muutuv lekkekindel pesu asendab tampoone ja sidemeid ning teeb naiste elu tervislikumaks, keskkonnasäästlikumaks ja lubaduse järgi pesuga harjumise järel ka mugavamaks.

Veebipood Viljakusmonitor.ee, mis müüb viljakusmonitoride kõrval ka mitme eri firma lekkekindlaid aluspükse, pakub nüüd ka Eesti kaubamärgi Rocking Undies aluspesu. Eestis õmmeldud pehmest bambustrikotaažist püksikutel on hästiimav antibakteriaalne hõbedaioonidega töödeldud ja veekindel vahekiht, mis tagab ka menstruatsiooni kõige vedelikurohkematel hetkedel kuiva tunde.

Bambus pärineb ökofarmidest, kus ei kasutata keemilisi väetisi. Püksikud on kena disainiga ja musta värvi. Peale vaadates ei tee vahet, kas tegu on lekkekindlate või tavaliste aluspükstega! Kanna, pese ja kanna jälle.

Paremad päevad Viljakusmonitoriga

Veebikaupluse Viljakusmonitor.ee asutaja Helina Savi seisab selle eest, et Eesti naised oskaksid oma keha paremini lugeda. Tänu Helinale on meil võimalik tutvuda ja soetada vahendeid, nagu vaagnapõhjalihaste trenažöör, viljakusmonitor, menstruaalanumad ja lekkekindel pesu.

Viljakusmonitor.ee nimitoode Daysy on nutikas viljakuse jälgimise seade, mis võimaldab naisel oma tsüklit tundma õppida, et teada, millistel päevadel on ta viljastumisvõimeline ja millistel mitte. Daysy viljakusmonitor toodi Euroopas turule 2014. aastal ning nüüdseks kasutavad seda nutikat digilahendust kümned tuhanded naised üle terve maailma.

SOODUSKOOD! Giidi külalistele on loodud sooduskood “ema20”, millega saab Viljakusmonitori veebipoes erinevaid lekkekindlaid pesusid soetada 20% soodsamalt!

Osta siit:
Tutvu lähemalt: