Li parka / Didriksons

Rootsi rõivabrändi Didriksonsi Li parka on täiuslik talveriietus – detailideni timmitud, kaitseb ka krõbeda külma eest, valminud taaskasutatud materjalidest ning kaunistab skandinaavialiku disainiga.

Töörõiva praktilisus …

Li parka on Didriksons Originalsi kollektsiooni toode, mida iseloomustab ühelt poolt stiilne disain, teisalt aga lausa töörõivastega võrreldav vastupidavus ja praktilisus. Ilmastikukindla parka kõik õmblused on teibitud ja vooder tepitud. Kasutatud on vettpidavaid hingavaid materjale, seejuures on pealmised kangad töödeldud tuulekindlaks ja märgumatuks.

Skandinaaviale omase teadlikkusega on Li pealispind valmistatud taaskasutatud polüamiidkangast ning vooder tehtud 75% ulatuses taaskasutatud polüesterkiust.

… ja nutikas disain

Disainis annab tooni suur ja pehme kapuuts, mis sel ajal, kui seda tarvis pole, langeb kenasti sooja ja kõrge kraena. Praktilisust lisavad trukkidega taskud, reguleeritava laiusega varrukad ja helkurina toimivad detailid. Mõnusalt avara tegumoe tõttu mahutab end parkasse iga figuur ja muidugi ka beebikõhuke!

Sada aastat kvaliteeti

Rohkem kui saja-aastase ajalooga Rootsi välirõivaste tootja Didriksonsi nime on märganud küllap kõik, kes on endale või lastele vastupidavaid talveriideid otsinud. Didriksonsi tuntakse eelkõige kvaliteetsete ja funktsionaalsete riiete, kestliku ellusuhtumise ja skandinaavialiku disaini poolest. Kaubamärgi kollektsioonis leidub parkasid, jopesid ja muid väliriideid nii lastele kui ka täiskasvanutele, nii linnarahvale kui ka looduses seiklejatele.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: