Vanniriis Tibu / Linea MammaBaby

Itaaliast pärit Linea MammaBaby looduslik vanniriis on üks ütlemata sümpaatne abiline beebi vannitamisel – võitleb tõhusalt naha kuivusega ja leevendab lööbeid-allergiaid.

Riisitärklisest koosnev vanniriis aitab leevendada kõike, mis väikese inimese eriliselt õrna nahka võib vaevata: punetust, allergiaid, mähkme- ja muid lööbeid. Tegemist on 100% purustatud orgaanilise riisitärklisega, mille kasutamine on mugav ja lihtne. Lisa piisav kogus pulbrit vanniveele ja tärklis lahustub mõnusalt piimjaks.

Ent toode sobib sama hästi ka täiskasvanute naha pehmendamiseks. Kare vesi on levinud probleem, mõjutades täiskasvanute, kuid eriti beebi õrna nahka. Vanniriis pehmendab karedat vett ning aitab suvel kogu perel leevendada päikesepõletust.

Südamega MammaBaby

Linea MammaBaby on sündinud Itaalias ühe ema sooviga pakkuda kvaliteetseid kehahooldusvahendeid, mis oleks harmoonias nii keskkonna kui ka kasutajatega – terve perega.

Esiti leidus Linea MammaBaby tootevalikus keha-ja juuksehooldust just beebidele ja lastele, nüüdseks aga on välja töötatud kogu pere igapäeva hügieeniks vajalik looduskosmeetika sari.

MammaBaby südameasjaks on pakkuda puhast ja ohutut kehahooldust, mis oleks lihtne, tõhus ja taimsete koostisosadega. Kõigis Linea MammaBaby toodetes on kasutatud mahepõllundusest saadud ekstrakte.

Vahva on ka see, et igale tootele on joonistatud tegelane, kes pakub lapsele seltsi. MammaBaby tooted sobivad veganitele (v.a mähkmekreem, mis sisaldab mesilasvaha) ning ükski toode pole loomadel testitud.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: