Kasemahlaseep / Magrada

Magrada kasemahlaseebist on saanud rahva lemmik, sest oma pehme toime ja lõhnatu, värvitu ning samas vitamiinirohke koostisega on see igapäevaseks pesuks lausa täiuslik.

Seep sobib ka kõige õrnemale ihule ja näonaha puhastamiseks.

Au ja kiitus kuulub põhjamaise nooruse eliksiirina tuntud kasemahlale, mis moodustab seebi koostisest 33%. Selles leidub B-grupi ja C-vitamiine, aga ka antibakteriaalseid steroole ning põletikuvastaseid tanniine. Ka seebi ülejäänud koostisosad on taimset ja looduslikku päritolu ning 80% ulatuses mahedad.


Elus ja teaduslik

Seepi valmistatakse käsitsi traditsioonilisel külmpressmeetodil, mis säilitab õlide kasulikud omadused. Et Magrada kasemahlaseep on elus toode, näitab seegi, et sõltuvalt koostisaine korjamise ajast varieerub kergelt ka puhastusvahendi värvus.

Magrada kasemahlaseebi saamislugu on inspireeriv näide Eesti looduskosmeetikabrändide koostööst teadlastega. Toode sündis ühiselt Tartu ülikooli loodus- ja täppisteaduste valdkonna ekspertidega 2016. aastal ja sellele on andnud oma tunnustuse Eesti Allergialiit. Seep valiti samal aastal ka Londoni iluauhindade nominentide hulka.

Käsitsi loodud Magrada

Magrada Organic Cosmeticsi looja, Hiiumaalt pärit Kaire Miiteri esimese hügieenitoote „uuendus” jääb aega, mil ta oli viieaastane ja segas ise kokku hambapasta. Millest toode koosnes, Kaire ei mäleta, küll aga meenub mögina kõrvulukustavalt jube maitse. Sest ajast saati on tema looduskosmeetikaalased oskused arenenud valgusaastate kiirusel ja nelja aasta eest loodud Magrada valikus on praeguseks nii juukse- ja kehahooldustooteid, seepe kui ka kodulõhnastajaid.

Mulle meeldib!

Magrada tähendab katalaani keeles „mulle meeldib” ja just sellest hinnangust lähtub Kaire ka oma tooteid arendades. „Ma pean olema kõigi toodetega sada protsenti rahul, vaid siis saan olla kindel, et need meeldivad ka teistele,” toonitab ettevõtja ja ema. Süvendatult hakkas ta looduskosmeetikaga tegelema siis, kui selgus, et pere vanim laps on tundliku nahaga ja paljude ainete vastu allergiline.

Et Magrada tooted sobiksid ka kõige õrnemale nahale, pöörab Kaire suurt tähelepanu nii tehnoloogiale kui ka koostisosade päritolule. Tooted valmivad käsitsi värskest toorainest, ravimtaimed on korjatud Hiiumaalt, kvaliteetsed mahepõllunduses valminud külmpressiõlid tulevad Lõuna-Euroopast. Kosmeetikumid on valminud eelkõige looduslikest ja taimsetest koostisainetest ja sobilikud ka veganitele.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: