Elustiili toidupood / true.goods

true.goods on elustiilipood, mille tootevalikut iseloomustavad sellised märksõnad nagu mahe, kohalikud väiketootjad, kvaliteet ja jätkusuutlik maailmavaade. Kui kõik see sind kõnetab, siis loe aga heaga edasi.

true.goodsi e-pood on Kristjan Peäske eestvedamisel välja kasvanud nüüdisaegsest taluturust Talust Koju ja restoranist Leib, kus mahe ja kodumaine toit on alati au sees olnud. Aastate jooksul on sõlmitud soojad suhted kodumaiste põllu- ja talupidajatega, kellest paljud on ka sertifitseeritud mahetootjad. Seega jõuab true.goodsi e-poe riiulitele üksnes niisugune toidukraam, mis on pärit päris inimestelt, südamega kasvatatud ning mille maitsed on meile kõigile juba lapsepõlvest tuttavad. Üks olulisimaid kriteeriume kaupade valikul on kvaliteet, alates koostisosadest ja maitsest kuni kliendikogemuseni välja.

Jääkideta e-pood

Ent toodete kvaliteedi kõrval on samavõrra oluline ka jätkusuutlikkus. Tallinnas ja seda ümbritsevates lähivaldades tegutsev true.goods on arvatavasti Eesti esimene null toidukao põhimõttel tegutsev toidupood – kaubad annetatakse juba enne realiseerimisaja saabumist Eesti Todupangale.

Pakendamisel püütakse kasutada võimalikult vähe plasti ja eelistatud on pappkarbid, paberkotid ning paberteip. Tõsi, mõni toode vajab paratamatult plastpakendit ja ka mõne hea partneri eelpakendatud tooted on juba varemalt kilekotis või plastkarbis. Sellegipoolest annab true.goods oma parima, et asjatut pakendamist ja plasti oleks võimalikult vähe.

Muide, kui e-toidukorv on juba head-paremat täis, leiab true.goodsi veebilehelt ka inspireerivaid ja isuäratavaid retsepte sellestsamast mahedast ja täisväärtuslikust kraamist. On, mida avastada!

Tutvu lähemalt: