Musliintekk / Babyluv

Beebiemmede uus kuum sõna on „musliin”! Eestis disainitud ja õmmeldud Babyluvi musliintekk on oma hooliva, nutika ja ilusa loomu tõttu beebide must-have.

Mis või kes on „musliin”? See on õhukeste kihtidega justkui sissepressitud lainemustriga riie, mille õhuline kihilisus aitab reguleerida beebi kehasoojust.

Ökopuuvillast valmistatud teki pesemist ei tasu karta, sest ese on väga vastupidav ja pesu muudab selle aja jooksul aina pehmemaks. Babyluvi tekike on ühtlasi tõeliselt multifunktsionaalne: see on abiks ka mähkimisel, vankri- või imetamiskattena. Täiuslik katsikukingitus!

Mõõtudega 120 × 120 cm tekk on mugavalt suur. Nii moodsates kui ka klassikalistes beebitoonides õmmeldud teki kangas on üleni Öko-Texi sertifikaadiga puuvillast.

Babyluv kõige pisematele

Babyluv on 2018. aastal loodud Eesti perefirma, kes pakub kvaliteetset kaupa kõige pisematele. Kandelinad, musliintooted ning vineerist sildid on Babyluvi originaaltooted – disainitud ja toodetud Eestis.

Nende kõrval pakub firma ka hoolikalt valitud külalisbrände üle kogu ilma. Babyluv on maailmas ülipopulaarsete kaubamärkide BIBS ja Mushie esindaja ja sissetooja Baltikumis.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: