Niisutav kätedesinfitseerija / HAAN

Stiilse disainiga niisutav kätedesinfitseerija HAAN koosneb 99,5% ulatuses looduslikest koostisosadest, sisaldades muu hulgas ka aaloed, mis muudab käed siidiselt pehmeks. Pista taskusse või kotti!

Me elame aukartustäratavalt tormilisel ajastul, mil maailm on lakkamatus muutumises. Ühest küljest on meie pidev ja mõtlematu tarbimine loonud olukorra, kus hävitame keskkonda, milles ise elame. Teisest küljest aga on just see taipamine pannud aluse tõeliselt nutikatele lahendustele.

Uue ajastu desinfitseerija

Viirused on kujunenud osaks meie muutuvast maailmast. Käte desinfitseerimine on kahtlemata üks tõhusaid viise, kuidas viirustest hoiduda, ent pahatihti kuivatab see tegevus liigselt nahka ning hävitab ühtlasi ka kasulikud bakterid meie nahal, tekitades vahel isegi enam kahju kui kasu.

HAAN Pocketsi kätedesinfitseerija on tänu looduslikele koostisosadele naha vastu õrn. Pealegi on see meeldiva lõhnaga ja ülimalt tõhus, hävitades lausa 99,9% viiruseosakestest ja kahjulikest mikroobidest. Selle väike ja kompaktne pakend mahub hõlpsalt taskusse või kotti ning pihustiga otsikuga on seda kerge peale kanda. Lisaks saab HAAN Pocketsit uuesti täita.

Veekriisi teadvustaja HAAN

HAAN Ready on bränd, mille missioon on käia selle muutuva maailmaga kaasas – luues kauni disainiga igapäevaseid hooldustooteid, aga mitte ainult! Eric Armengou ja Hugo Rovira, kaubamärgi loojad, on uue ajastu ettevõtjad, kelle prioriteet ei ole mitte niivõrd ärikasum, kuivõrd teadlik ja vastutustundlik ettevõtlus kui selline. Nii on nad pühendunud üleilmse veekriisi teadvustamisele, kajastamisele ja selle vastu võitlemisele, investeerides selle eesmärgi nimel koguni 20% oma ettevõtte kasumist.

Eestis saab kätedesinfitseerijat HAAN soetada GreenBee veebipoest.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: