Superraud / Nôgel

Kodumaist toidulisandeid loovat Nôgelit teatakse eelkõige raualisandite järgi, neist tuntuim on Superraud.

Nôgeli loojad Laura ja Birgit pöörasid toote arendamisel palju tähelepanu sellele, et raud maksimaalselt imenduks – kvaliteet, mida sugugi kõik raualisandid ei suuda garanteerida.

Superraud ja ka Nôgeli teised raualisandid sisaldavad hästi imenduvat raudbisglütsinaati, mis on tuntud kõhusõbralikuma rauasoolana. Tootes sisaldub C-vitamiini aga just niipalju, et tagada raua parem imendumine ja kindlustada, et organismis ei tekiks liigset, oksüdatiivset stressi põhjustavat vaba rauda. Toote retsept on lihtne ning lisaaineteta. Mahuaineteks on looduslikud koostisosad ja ikka võimalikult mahedana. Kindla kvaliteedi nimel kontrollitakse iga partii raua- ja C-vitamiini-sisaldus laboris. Toode sobib ka veganitele.

NB! Toidulisandeid tasub manustada teadlikult ja ettevaatlikult – enne raualisandi võtmist on hea konsulteerida oma arstiga.

Rauarikas Nôgel

Nôgel sai alguse 2017. aastal Eesti Maaülikoolis käivitatud innovatsiooniprojektist, mille käigus otsustasid Laura Visnapuu ja Birgit Narits, kel mõlemal oli probleeme organismi rauavarude täiendamise ning kvaliteetsete ja tõhusate rauapreparaatide leidmisega, välja töötada uue raua toidulisandi. Eesmärgiks oli saada hästi toimiv, puhtast ja looduslikust, sünteetiliste taimekaitsevahendite ja väetisteta kasvatatud toorainest valminud toode, mis lõpuks ka keskkonnahoidlikult pakendatuna tarbijani jõuaks.

Eesti kvaliteet

Pärast edukat starti jätkus tootearendus täie hooga ning praegu on Nôgeli valikus seitse toodet, lisaks rauale ka D-vitamiini- ja B12-toidulisandid. Kõik Nôgeli tooted on välja arendatud Eestis koostöös keemikute, meditsiiniesindajate ja teadusasutustega. Nüüdseks on Nôgel juba tuntud nimi ka Eesti apteekides, kus proviisorid nende tooteid julgelt soovitavad.

Üks olulisi väärtusi Nõgeli ettevõttes on ka heategevus. Nii annetavad nad iga müüdud toote pealt 5 senti Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondile.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: