Dušigeel bergamoti ja rosmariiniga / Oma Care

Oma Care bergamoti ja rosmariiniga dušigeel on seda tüüpi mõnusalt värskendav vahend, mis võlub nii teadlike ootustega kasutajaid kui neidki, kes otsivad lihtsalt normaalset mõjuvat toodet.

 

Karge, pisut metsase lõhnaga geel puhastab nahka õrnalt, kuid efektiivselt ja aitab hoida naha loomuliku niiskuse tasakaalus. Geel on pakendatud lihtsasse klaari disainiga pudelisse, mis väljendab justkui kohaliku looduslike keha- ja kodutoodete kaubamärgi Oma Care’i põhiväärtusi: puhtus, efektiivsus, nahasõbralikkus.

Oma Care – nii puhas, et pista või suhu

Oma Care’is lähtutakse kahest veendumusest. Esiteks peaksid tooted, mida me oma nahal ja juustel kasutame, olema sama puhtad kui see toit, mida sööme. Ja teiseks – kõike, mida me vajame enda ja kodu eest hoolitsemiseks, on võimalik leida loodusest. Kui toodetesse jõudnud toorained ka mööda torustikke alla uhutakse, ei kahjusta need inimest ega ka keskkonda.

Oma Care’i keha- ja juuksehoolduseks vajalike toodete valik on kasvanud napi ajaga päris mitmekesiseks. Eraldi vahendid on lastele ja meestele. Tänuväärsed on minipakendis tooted, mida hea reisidele kaasa võtta.

Pudelite taastäitmine

Et Oma Care mõtleb ka kestlikkusele, siis püüavad nad oma pakenditega keskkonnale jätta võimalikult väikese jalajälje. Nii on nende pakendid valminud kas ümbertöödeldud materjalidest või saab neid hiljem ümbertöödelda ja uuesti ringlusse lasta.

Peale selle pakuvad nad veel üht kiiduväärt lahendust: Oma Care’i esinduspoes Tallinnas Aedvilja 1 saad kõiki nende toodete pudeleid taastäita ja sedasi ka raha säästa. Vabalt võid hoolitsusvahendit villida ka mõnda muusse kaasa võetud anumasse. Kui uuesti täita ei taha, võid kasutatud pudelid, purgid ja toorikud neile niisamagi tagastada.

Täppidel tähendus

Ah et mida need täpikesed seal pudeli etiketil tähendavad? Need on samapalju ilusad kui praktilised. Suisa informatiivsed. Reljeefsetest täppidest moodustub Braille pimedakiri ja märgib vastava toote nimetust.

Ilutuba

Esinduspoest läbi astudes piilu ka nende Ilutuppa, kus pakutakse looduslikest koostisosadest toodetega professionaalseid ja uuenduslikke hoolitsusi.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: