Pihustatav D-vitamiin / BetterYou

Suurbritannia toidulisandite tootja BetterYou innovaatiline pihustatav D-vitamiin on uus kuum tegija toidulisandite maailmas. Otse suhu pihustatavat vitamiini omastab organism eriti kergesti.

Pealegi, pihustit on mugav kasutada ja boonusena lisand ka maitseb hästi.

Seda, et päikesevitamiiniks nimetatud D-vitamiini puudust ja sellest tulenevat väsimust, nõrka immuunsüsteemi ja muidki muresid peetakse meie laiuskraadil laialt levinud probleemiks, teab ilmselt igaüks.

Innovaatilised lahendused

Suurbritannia innovaatiliste toidulisandite tootja BetterYou võttis kümne aasta eest nõuks uurida, millised võiks olla alternatiivsed lahendused tavapärastele kapslitele ja tablettidele. Koostöös Cardiffi ülikooliga jõuti selgusele, et suu limaskesta kaudu imendub D-vitamiin vereringesse seedekulglat läbimata, mistõttu omastab organism seda vajalikku vitamiini lausa 95% tõhusamalt ja tabletist ja kapslist kolm-neli korda kiiremini. Nii sündiski imetillukeste piisakestena pihustatav D-vitamiin ja ühes sellega terve vitamiinide sari.

Looduslikud ja hoolivad

Tore on seegi, et meeldiva piparmündimaitse kaasabil teeb pihustatav vitamiin ka suu värskeks. Kõik sarja vitamiinid on looduslikud ja hoolivad hammastest, neis pole kunstlikke magus-, maitse- ega värvaineid ning need sobivad nii diabeetikutele, taimetoitlastele, rasedatele kui ka rinnaga toitvatele emadele. Spetsiaalseid tooteid leiab sarjast nii beebidele, lastele kui ka täiskasvanutele.

Plasti taaskasutus

Suuri jõupingutusi on tehtud selleks, et toote pakendid valmiksid keskkonnahoidlikult. Toidulisandite tootjatele seatud kõrgete kvaliteedistandardite tõttu on see olnud väljakutserohke teekond. Nüüdseks on BetterYou pihustite pakendid valmistatud 70% ookeanist kogutud plastist, 30% taaskasutus- või taimsest plastist. Aasta jooksul kasutavad nad ookeaniplasti u 14 tonni.

BetterYou vitamiinisarjad on müügil Biomarketis, Kaubamaja Toidumaailmas, Tradehouse’is, valitud Selverites ja Prismades.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: