Lavendliürdi ja kadaka viiruk / Saare Lõhn

Saare Lõhna lavendli ja kadakaga viiruk pakub kaugetest maadest pärit ruumilõhnastajatele uudset kodumaist alternatiivi.

Eksootika ees on eeliseks see, et magusalt suitsust kadakaaroomi tajume me maast madalast tuttavana.

Metsik kadakas

Laias maailmas on viirukeid juba aegade algusest kasutatud õhu desinfitseerimiseks. On lugematu hulk ürte, vaiku ja puitu, mis põletades imelist hõngu levitavad. Just nii nagu ka kodumaine kadakas. Saare Lõhna kadakaviirukit põletades on tunne, nagu istuksid metsa rüpes lõkke ääres, tuba täitub puhastava suitsuga ning stress ja ärevus taanduvad.

Ürgse metsiku lõhna ja raviomadustega kadakat põletati meie kandis ammustel aegadel. Nüüdseks on ka teaduslikult tõestatud, et kadaka suits on antibakteriaalse toimega, aga seda tarvitati juba ka vanasti haiguste ajal ruumide puhastamiseks.

Rahustav lavendel

Ka ilus ja aromaatne lavendel on võimas ravimtaim, mis mõjub rahustavalt ja aitab keskenduda. Nii sobib lavendli puhastav lõhn hästi magamistuppa, aga ka näiteks kodukontorisse töömeeleolu looma.

Saare Lõhn – looduslik käsitöö

Lastega peredes on kodukeemia ja kunstlike lõhnade kasutamine tundlik teema. Saare Lõhna tooted on aga päästvaks lahenduseks, sest nende eri lisanditega kadakaviirukid on läbinisti looduslikud ja valminud käsitööna.

Saare Lõhna viirukite peamise komponendi, Hiiumaalt korjatud kadaka kõrval on toodetesse lisatud kas Eesti metsade lõhnavaid kingitusi nagu kaselehed või männiokkad, ürte nagu salvei, lavendel või kanep, taruvaiku või männi- ja kuusevaiku, mõnes sordis ka näpuotsaga müstilist ja lõunamaist viirukipuud ehk frankincense’i ning šamaanide lemmikut palo santo’t. Katsetamisel on ka kadaka ja kaneeli-kardemoni kombo.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: