Kollageeni tervisesegu toorkakao ja vaarikaga / Boost Yourself

Eestis loodud kollageenisari You Are Beautiful seisab naha, juuste ja küünte ehk ajatu ilu eest. Meile meeldivaimas maitsekombos kohtuvad toorkakao ja vaarikas!

Kollageeni tootmine väheneb meie organismis alates 25. eluaastast. Selle tulemusena muutub nahastruktuur kuivemaks, tekivad peenikesed kortsud, juuksed lähevad hapramaks, liigesed hakkavad naksuma ning küüned kergemini murduma.

Kodumaine tervisliku elu saadik Boost Yourself on loonud võimaluse täiendada kollageenivarusid väljastpoolt, taastamaks tuhmunud naha ilu ja juuste elujõudu. Nende kollageeni tervisesegu on lihtne, kiire ja soovituslik tarbida kuuri jooksul igapäevaselt, segades seda vaid veega!

Kodumaine maitse, välismaine vägi

Kõrvuti seisavad üks aegade vägevaim supertoit toorkakao ja meie kodumaal kasvanud vaarikas. Kakao on mineraalide allikas ja teatavasti ka hea tuju tekitaja. Vaarikas aga rikastab segu C-vitamiiniga, mis on oluline koostisosa, et kollageen saaks moodustuda. Boonusena maitseb kooslus lihtsalt väga mõnusalt!

Puhas tooraine

Boost Yourself pöörab suurt rõhku tooraine puhtale päritolule. Eestimaa oma supertoitude – metsmustikate, arooniate, astelpajude, jõhvikate, kibuvitsamarjade ja õietolmu – kõrval jõuavad segudesse ka mahedalt kasvatatud saadused alates Peruu mägedest ja troopilisest Aafrikast kuni Uus-Meremaa põldudeni. Lõplikud tooted valmivad Kuressaare südames, 250aastase ajalooga mõisnikumajas.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: