Green Matcha šampoon ja palsam / Urtekram

Taanlaste mahekosmeetikatootja Urtekrami Green Matcha šampoon ja palsam sisaldavad rohkelt head rohelist kraami: Jaapani rohelise matcha tee tõmmist, hüaluroonhapet ja mikrovetikatest valmistatud ekstrakti.

Tänu antioksüdantsetele omadustele kaitsevad ekstraktid nahka ja juukseid ning aitavad tõhusalt keskkonnasaastest puhastuda. Värske tsitrusearoom teeb kümblusest reibastava elamuse.

Vähem tavaplasti

Pakendiprügi vähendamiseks on Green Matcha šampoonide valikus nii tavapärased 250 ml kui ka 500 ml pudelid. Viimase uuendusena on Urtekrami tooted villitud taimsesse, toidutööstusest üle jääva suhkruroo massi baasil valmistatud plastnõusse. See tähendab süsinikuneutraalset tootmist ja vähem tavaplasti.

Urtekram – mahe kogu perele

Urtekram on Põhjamaade suurim mahemärgiga toidu- ja kosmeetikatootja, oma alal on tegutsetud juba 1972. aastast. Tootja käsitleb kogu tootmisahelat ühtse tervikuna, alates koostisainete hankimisest kuni jäätmete sorteerimiseni.

Cosmose sertifikaadiga looduskosmeetika on jäänud truuks sarja loojate algsele ideele kasutada põhjamaiseid taimeekstrakte, mistõttu tooted avaldavad muljet mahedate aroomide, tõhususe ning tervele perele sobiva sisuga.

Pealaest jalatallani

Urtekrami valikus on ka tundlikule nahale sobivaid lõhnatuid ja Taani astma- ja allergiaühingu heaks kiidetud tooteid. Kosmeetikat jagub pealaest jalatallani: šampoonid, palsamid, deodorandid, hambapastad, dušigeelid, seebid, samuti spetsiaalsed vahendid lastele ja meestele.

Otsi Urtekrami tooteid Biomarketi kauplustest, Tallinna kaubamajast ja Tartu Kaubamajast.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: