Shea-või + laim seep / V.O.H

Luksuslik ja siidine shea-või baasil tehtud V.O.H-i laimi-kreemseep puhastab õrnalt nahka ja jätab selle pikaks ajaks nii pehmeks, et kreemitada pole vajagi.

Shea-või toidab ja niisutab rikkalikult ning aktiveerib kahjustavate keskkonnamõjude vastu naha enda kaitsevõime. Värske tsitruselise ja tujutõstva aroomi annab naturaalne eeterlik laimiõli, mis on antiseptilise, ergutava ja toniseeriva toimega. Kreemseep puhastab, kaitseb ja toidab ka kõige tundlikumat nahka.

Seebist läbiaetud nöör on ilu kõrval ka nutikas, sest nii püsib seep duši all kindlamini käes. Pärast pesu saab selle riputada nööriga nagisse või spetsiaalsele alusele, et seep saaks segamatult kuivada ning püsiks kena.

Vaba V.O.H

„Ära jäta maailma ilma oma laulu helinast,” ütleb üks vana kõnekäänd. See mõte on saanud teenäitajaks puhastest ja looduslikest koostisosadest loodavaid käsitööseepe valmistavale Viljandi pereettevõttele V.O.H, mille nimetähed tähistavad inglise keeles südame häält – Voice of the Heart.

Maitseka disainiga V.O.H-i seebid valmivad 100% looduslikest koostisosadest külmprotsessmeetodil. Kuna seepide tootmistemperatuur on võimalikult madal ning tahenemiseks kulub üks kalendrikuu, säilivad rasvades-õlides sel moel kõikvõimalikud vitamiinid, toitained ja happed. Need aga on suur kingitus meie nahale.

Savi, õli, aroom

Igal V.O.H-i seebis kasutatud savil, õlil ja aroomil on oma lugu – need on valitud eri tüüpi naha vajaduste ning iga üksiku seebi otstarbe järgi. Seepe leidub nii näo, keha, käte kui ka jalgade pesuks. Üheski neist ei kasutata keemilisi värvi-, lõhna- ega säilitusaineid, sest liigsest keemiakogusest saavad alguse paljud allergiad ja naha ülitundlikkus. Kõik seebid on kas nööriga või ilma ning miniversioonis, lisaks leiad valikust naturaalseid pesemistarvikuid, betoonist koduaksessuaare, ehteid ja küünlaid.

Jagatud väärtused

V.O.H-ile on oluline väärtus vabadus. „Soovime, et V.O.H-iga oleksid vaba nahamuredest, keemiast ja plastist,” sõnastavad nad oma püüdluse, millele ka EMA ajakiri kõhklemata alla kirjutab. Ja mitte ainult – tänu jagatud väärtustele sündis EMA ja V.O.H-i koostöös täiesti uus seep, rohkelt teepuuõli ja aktiivsütt sisaldav ISA seep, mida saab metallist toosis soetada ajakirja EMA veebipoest.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: