Vanilliõli / Mira

Luksuslikku ja looduslikku ei ole just sageli suudetud ühte pudelisse püüda, ent Mira antioksüdante tulvil vanilliõlis sedasi just on.

Jojoobiõli nimetatakse ka vedelaks kullaks – selle baasil tehtud vanilliõli staar on pudelisse peidetud vanillikaun. Ent see ei ole seal üksnes kaunistuseks, sest põletikuvastane, nahka taastav ja antioksüdantne vanill aitab võidelda akne, vistrike ja armide vastu.

Lisaks on jojoobiõlil imeline omadus kohanduda naha omaduste ja vajadustega, vähendades rasueritust liiga rasusel nahal ning taastades seda kuival. Pärast kasutamist on nahk puhas, särav ja pehme.

Veebipood emadele

Julmuseta, veganluspõhimõtteid arvesse võttes, jätkusuutlikult toodetud ning klaaspudelisse villitud Mira tooted iseloomustavad hästi kogu Heveren.ee poe kaubavalikut. Pereettevõttena loodud veebipoest leiad ligi paarikümne brändi tooteid, mille on emad heaks kiitnud ja mis on tunnustust leidnud ka rahvusvaheliselt, kuna need teevad perede ja laste elu turvalisemaks ja mugavamaks.

Ent nii nagu kasvavad pered ja lapsed, nii kasvab ka ettevõte ning toodete valik. Edaspidigi on oluline, et need on valminud loodust kahjustamata ning neid on turvaline kasutada nii suurtel kui ka kõige pisematel.

Osta siit:
Tutvu lähemalt: