Vankrikiigutaja Rockit

Rockiti leiutasid 2017. aastal isad, kes olid silmitsi probleemiga, millega on kokku puutunud paljud lapsevanemad – laps magab ainult liikuvas vankris.

Nüüd aga müüakse Rockitit üle maailma – Austraalias, Euroopas, Ameerikas jm. Seda vidinat kasutades võid muretu olla, sest toodet on katsetatud kõrgeimate EU ohutusstandardite järgi. 

Rockit leidis tee Eestisse, kui Hevereni e-poe asutaja Hevelin oli samuti hädas lapsega, kes magas ainult liikuvas vankris. Kui varem läks vaba aeg kärutamise peale, siis Rockit andis perele vabaduse hinge tõmmata ja teha majapidamistoimetusi siis, kui laps magas. 

Üha kasvav Heveren 

Kaubamärk Heveren loodi 2017. aastal. Nii poe tootevalikusse kuuluva vankrikiigutaja kui ka nahahooldusvahendite puhul on perefirma lähtunud oma vajadustest. 

Heveren soovib kaubavalikus pakkuda tooteid, mis on emade poolt heaks kiidetud ja pälvinud rahvusvahelise tunnustuse. Praegu esindab Heveren paarikümmend rahvusvahelist brändi, aga nagu laps, nii kasvab ka firma ning järjest jõuavad sortimenti muudki tuntud brändid, mis teevad perede ja laste elu turvalisemaks ja mugavamaks. 

Paar nippi Rockiti kasutajale 

• Kuigi mõni vanem laseb Rockitil kiigutada vankrit maksimumkiirusel, piisab tegelikult väga väikesest võnkest, et lapsuke selle saatel hästi tuduks. 

• Teine nipp on vankrikiigutamiseks talvel. Rockiti eelis teiste turul olevate vankrikiigutajate ees on temperatuuripiirangu puudumine miinuskraadide puhul. Kui külma ilmaga saavad patareid kiiresti tühjaks või ei hakka üldse tööle, siis tasuks kontrollida, kas need sobivad ikka ka külmakraadide korral. Kõige vastupidavamad on liitiumpatareid. 

Osta siit:
Tutvu lähemalt: