100% Bio hügieenisidemed naistele / Vuokkoset

Hügieenisidemed Vuokkoset 100% Bio on loodushoidlik valik keskkonnateadlikule naisele, kes ei taha muretseda planeedi liigse koormamise ja tavalistes sidemetes leiduvate tarbetute kemikaalide pärast.

Soomes valmistatud Vuokkoset 100% Bio sarja sidemete ja pesukaitsmetega võime tunda end päriselt turvaliselt: nende pealispind on tehtud pehmest GOTS-sertifikaadiga orgaanilisest puuvillast ja sisekiht sisaldab täiesti puhast ilma kloorita tselluloosi. Tooted on lõhnatud.


Komposteeritavad Vuokkoset 

Kaubamärgi Vuokkoset hügieenitooted valmivad vaid keskkonnateadlike tehnoloogiate abil. Pesukaitsmed ja hügieenisidemed ei jää pärast kasutamist loodusele koormaks, sest on biolagunevad. Samuti laguneb ka sidemete pakend. 

Vuokkoset 100% Bio toodetel on Euroopa ja Põhjamaade ökomärk ja Soome astma- ja allergialiidu heakskiit. Tänu uuele kujule istuvad sidemed aluspesule veelgi paremini ning neid on mugav kanda. 
 
Isalt tütardele 

Kaubamärgi Vuokkoset tooteid valmistab üle 40aastase kogemusega Soome perefirma Delipap OY, kes naiste hügieenitoodete kõrval on loonud ka Muumi mähkmete tooteperekonna. Praeguseks on firma asutaja Raimo Nuortie andnud juhtimise üle oma kaksikutest tütardele.

Tutvu lähemalt: