Kirjutage otsingusõnad siia ja vajutage Enter.

Ajakiri EMA suvi 2021 üllatuspakiga (VÄLJA MÜÜDUD!)

24.90

Tasuta saatmine! ❥ Uuenduse läbi teinud ajakirja EMA suvenumber vaimustava Evelin Võigemastiga on endisest veelgi ilusam, sisukam ning raamatulikum. Nüüd saab seda tellida ka koos üllatuspakiga, milles on orgaanilisest puuvillast uduroosa EMA kott ja JOIK Organicu Roosa greibi kehakreem (väärtus kokku 33.90 €).

 

Laost otsas

Kirjeldus

Tasuta tarne!

Uuenduse läbi teinud ajakirja EMA suvenumber vaimustava kaanemuusa Evelin Võigemastiga on endisest veelgi ilusam, sisukam ning raamatulikum, emasid-isasid toetav ning üdini inspireeriv kohvilaua-nautimine.

Väljaanne ilmub nüüdsest kaks korda aastas ning sellele elujõudu lisav hind – 14.90 € – kajastab toimetuse-kaasautorite tööd ja ökoloogilise paberi väärtust õiglasemalt ja jätkusuutlikult.

Nüüd on võimalik tellida EMA uus number postiautomaati ka koos üllatustega – lisaks ajakirjale leiab pakist ka uduroosat tooni EMA koti (valmistatud orgaanilisest puuvillast ja selle hind on 12.90 €) ning JOIK Organicu viimase aja kõige hitima toote Roosa greibi kehakreemi (reisisuuruses pakendis, hind 6 €).

Helget nautimist! 🖤

 

 

 

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.