fbpx

Vaata meie lahkeid allahindlusi! Ostud alates 49 € tasuta saatmisega.

Kirjutage otsingusõnad siia ja vajutage Enter.

Privaatsuspoliitika

Me austame inimeste privaatsust ja kohustume kaitsma oma klientide ja e-poe kasutajate andmeid. Oleme välja töötanud privaatsuspõhimõtted, mis käsitlevad isikuandmete kogumist, kasutamist, avaldamist, edastamist ja talletamist kooskõlas asjakohaste õigusaktide nõuetega.

Isikuandmete kogumine

Me kogume Teie isikuandmeid, kui Te registreerute e-poe kasutajaks või sooritate tellimuse. Teie tellimuste töötlemiseks ja täitmiseks kogume me Teie poolt vabatahtlikult sisestatavaid isikuandmeid nagu: ees- ja perekonnanimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber. Veebilkehekülg salvestab Teie IP-aadressi ja kasutab küpsiste tehnoloogiat (“cookies”). Te võite oma veebilehitsejas küpsiste salvestamise blokeerida, kuid see võib kaasa tuua mõningaid probleeme lehe kasutamisel. Me kogume ja säilitame ka info Teie tellimuste kohta ning meievahelise e-posti teel toimunud kirjavahetuse, et vajadusel täiustada pakutavaid teenuseid, tooteid ja veebilehte.

Isikuandmete kasutamine

Me kasutame kogutud isikuandmeid eelkõige tellimuste töötlemiseks ja kauba ostjale saatmiseks. Samuti kasutame andmeid asjakohaste pakkumiste tegemiseks klientidele. Samuti saadame e-postiga saadetavate teadete (uudiskirja) teel turunduslikke teateid ja pakkumisi. Uudiskirja tellimiseks peate Te sisestama veebikeskkonnas oma e-posti aadressi. Teil on igal ajal võimalik loobuda e-posti teel saadetavatest teadetest, andes sellest teada e-kirja teel või järgides saadetud kirjades olevaid juhiseid. Lisaks võime Teie isikuandmeid kasutada tarbijatele huvi pakkuvate toodete-teenuste analüüsimiseks, probleemide otsinguks ja ennetamiseks, pettuse või kuritegeliku tegevuse vältimiseks või ennetamiseks ja kasutajakogemuse kohandamiseks.

Isikuandmete avaldamine ja edastamine

Me avaldame isikuandmeid ja teavet kasutajate kohta kolmandale osapooltele, kes osutavad meile teenuseid ning kes on nõus hoidma jagatud teavet konfidentsiaalsena. Kolmandateks osapoolteks on partnerid, kelle ülesandeks on kaupade tarnimine, transporditeenuste osutamine, maksete vahendamine, veebilehe hooldamine ja haldamine, turundusteensute osutamine jne.

AJAKIRI EMA OÜ on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Isikuandmete turvalisus

EMA veebipood toimib platvormil, mis on kasutusele võtnud vajalikud meetmed, et kaitsta e-poes kogutud isikuandmeid. Samuti oleme kasutusel võtnud muud vajalikud meetmed Teie isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmetele on ainult selleks volitatud isikutel.

Kasutajate õigused

Teil on õigus saada teavet, milliseid Teie isikuandmeid me oleme kogunud ja töödelnud. Teil on õigus parandada, täiendada enda isikuandmeid, samuti neid kustutada (eeldusel, t see ei ole vastuolus seadustega). Teil on igus võtta tagasi oma nõusolek oma isikuandmete kasutamiseks või esitada kaebus, kui Teie õiguseid on rikutud. Oma õiguste rakendamiseks võtke palun meiega ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

Välised lingid

Veebipood EMA võib kasutada oma sisus linke, mis viivad veebilehtedele, mille sisu haldavad kolmandad osapooled. Veebipood EMA ei oma kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtedel kuvatava sisu ja/või privaatsuspõhimõtete kujundamise või rakendmise üle. Kui satute veebipood EMA oleva lingi kaudu mõnele välisele veebilehele, peaksite seal enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

Muud tingimused ja muudatused

Veebipoodi EMA kasutades nõustute te käesoleva privaatsuspoliitikaga. Kui Te ei nõustu toodud tingimustega, ei peaks te meie e-poodi kasutama. Veebipood EMA jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal. Privaatsuspoliitika ja selle muudatustega tutvumise eest vastutab klient. Kontaktandmed Isikuandmete kaitsega seotud küsimuste korral saate kontakteeruda saates e-kirja aadressile pood@ajakiriema.ee või helistades telefonil:+3725273626.

AJAKIRI EMA OÜ,

registrikood 14568810,

asukoht Harjumaa, Tallinn linn, Salme tn 39-2, 10413