fbpx

Vaata meie lahkeid allahindlusi! Ostud alates 49 € tasuta saatmisega.

Kirjutage otsingusõnad siia ja vajutage Enter.

AJAKIRI EMA / SÜGIS 2020

6.90 

Mil viisil päriselt teisi kuulata? Miks ei tohi elus unustada rokenrolli? Kuidas leppida jälgedega kehal ja hinges, mida elu jätab? Sellistele ergutavatele küsimustele otsime vastuseid EMA 2020. aasta sügisnumbris, mille kaanel Eesti üks ägedamaid näitlejaid ja kahe lapse ema Saara Pius (30).
*
2020. aasta mais sündis näitlejate Saara ja Märdi (31) perre teine laps, poeg Mihkel. See on päev, mida jääb meenutama ka arm Saara nahal. Sealsamas on veel kaks jälge, mis tuletavad noorele naisele meelde, mille eest olla alati tänulik.
*
Rubriigis “Südamel” uurime teadlase Irina Pärdi abil kuulamise kunsti. Meie ühiskonna ideaaliks on ekstravert, kes pigem räägib, kui kuulab. Aga pane tähele – kes oskab kuulata, see kogeb ja imestab rohkem ning langetab seejuures paremaid otsuseid nii äris kui ka isiklikus elus.
*
Noort ema toetavatest tööelu otsustest kirjutab elustilist Merit Raju: “Käia väikeste laste emana täiskohaga palgatööl on sama hea kui proovida kokku segada õli ja vett, mis kuidagi seguneda ei taha.” Millised variandid on veenvamad?
*
Seekordse numbri võimsaim kogemuslugu räägib moedisainer Eliisest (30), kellest sai aastajagu tagasi pärast ema surma lapsevanem… Oma tänaseks kaheksa-aastasele õele. Eliise jagab, millised on olnud ootamatult ette juhtunud vanemarolli pööraseimad väljakutsed ning milline teadmine toob talle sügavat rahulolu.🕊
*
Loovinimesed ja värsked kaksikute-tütarde vanemad Helene Vetik ja Madis Nestor lubavad meid ideid koguma oma Kalamaja vanas majas asuvasse pessa, kus kohtuvad cool-faktoriga disain ja suvilaatmosfäär. Rikkalikku köögipoeesiat pakub aga võrratult isutav Lähis-Ida muinasjutuliste maitsete retseptiseeria.
*
Lugu “Purgi turgutajad” tõstab aga teadlikkust toidulisandite vallas, esitades küsimuse – kas heast ja mitmekülgsest toidust siis tõesti ei piisa? Värskes numbris on juttu veel naise hirmpõnevatest kuupunktidest, indiaaniperede kasulikest tavadest, ühest inspireerivast rokenrolli-elementidega pulmapeost…
*
Paljude isade lemmiklektüüriks kujunenud ISA-osa juhatab sisse aga kahe lapse isa ja muusik Marten Kuningas.

Mees kolis selle aasta alguses perega ootamatult linnakärast eemale Lahemaa väikesesse külla paneelmajja! Seal tuleb ette nii õrnu kui ka rajusid hetki…
 

Kaanefoto:

Iris Kivisalu
Stiil: Alli-Liis Vandel
MUAH: Sandra Rätsep-Kirss
Saada sõbrale kingiks selle toote kinkekaart! Sõber saab kinkekaarti kasutades ise postiautomaadi valida ning soovi korral ka toote ja/või suuruse ümber vahetada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.