fbpx

Oleme suvepuhkusel kuni 15. augustini!

Kirjutage otsingusõnad siia ja vajutage Enter.

EMA AJAKIRI / SUVI 2020

6.90 

Kuidas me tahame elada, tegelikult?! Sellest küsimusest on kantud otsatult põnevaid otsinguid ja avastusi täis ajakirja EMA littersädelev suvenumber, mille kaanel armastatud muusik Lenna Kuurmaa (34).

Suhteterepeut Kadri Sakala kutsel aga uurime sel erilisel kevadel üles kerkinud küsimust, kuidas lahkus, hoolimine ja mõistmine, kui seotud me üksteisega oleme, teevad sinu ja su pere elu turvalisemaks ning õnnelikumaks.

Pere toidulaua turvalisust käsitleb aga toidulugu “Tagasi tulevikku”. EMA autori Gea Melini ette näitamisel pöörame pilgud vaaremade poole ja võttes omaks ideaali “piirdu vähesega ja kasvata toitu ise” sööstame põllule ja seame sisse isegi laudanurga ja… saame teada, et sügava rahulolu kõrval peab valmis olema ka kõikehõlmavaks ahastuseks ja võib-olla isegi väikeseks mõrvaks!

Köögipoeesia seerias aga ootavad päikesemaitselised palad peenramaa-focacciast estragonilimpsini, kuhu kaasatud võluval moel kodumaa söödav peenra-, aasa- ja metsailu. Kauneid vorme pakub ka intiimne fotoseeria tänaseks juba kahe lapse ema, moelooja Britt Samosoni lapseootusest sel kevadel.

Looduskosmeetika brändi Bonobo Cosmetics looja Kristi Kalluste aga lubab meid oma kööki, mis on ühtlasi ka ilulabor. Kristi jagab meiega oma lemmik huulepalsami, päikesekaitseõli ja vitamiini näomaski retsepte, mida lihtsalt peab kodus järele tegema!

Isetegemise rõõmuga nakatume ka EMA ajaloo esimeses ehitamise loos, kus meie hea sõber Soome-Norra arhitekt Sami Rintala avab võimalusi, kuidas ehitada hõrku onni-varjualust maakoju või tagahoovi.

Ajakirja pöördel aga tervitab meid ISA-kaas, mis kutsub kaasa loodusjõudude valda ilma ääre peale külla ühele harukordsele perele. Ja ka ühte sauna, kus sündis näitleja Ursula Ratasepa ja tema kaasa Kaarel Oja kolmas laps. Ning kuulama pealt Londonis resideeruva pereterapeudi Renos Papadopoulose ning pereisa Hannes Praksi vahetut vestlust meid kõiki ühel ilusal eluhetkel puudutaval teemal “mees, keskiga, kriis”.

Kaanefoto: Stina Kase
Stiil: Liis Plato
MUAH: Piret Sootla

Saada sõbrale kingiks selle toote kinkekaart! Sõber saab kinkekaarti kasutades ise postiautomaadi valida ning soovi korral ka toote ja/või suuruse ümber vahetada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võib meeldida ka…

AJAKIRI EMA / TALV 2019-2020

5.90 

AJAKIRI EMA / KEVAD 2020

6.90 

AJAKIRI EMA / SÜGIS 2019

5.90