fbpx

Vaata meie lahkeid allahindlusi! Ostud alates 49 € tasuta saatmisega.

Kirjutage otsingusõnad siia ja vajutage Enter.

Ajakiri EMA suvi 2021

14.90 

EMA suvenumbri kaanemuusa on võimas ja võluv Evelin Võigemast, kes jagab vahedalt läbitunnetatud mõtteid pereks jäämise, tervete suhete ja iseenda hoidmise teemal. Ajakiri on teinud läbi uuenduse – see on endisest mahukam ja raamatulikum. Värskest numbrist leiab üdini puudutavaid lugusid naisteretriitidest piimadoonorluseni.

Laos

Saada sõbrale kingiks selle toote kinkekaart! Sõber saab kinkekaarti kasutades ise postiautomaadi valida ning soovi korral ka toote ja/või suuruse ümber vahetada.

Kirjeldus

„Armastus on võti. Sellega saab asendada viha. Sellega saab asendada kõike.” Antiikfilosoofide kõlava tsitaadiga võiks kokku võtta ka värske EMA suvenumbri. Meie lugude kangelaste – nende seas naistelaagrite looja, piimadoonor, toidupäästja, depressiooni võitnud isa jne – ajendiks pole miski muu kui armastus ja selle juurde loomine.

Seekordne kaanemuusa on võimas ja võluv kahe teismelise ema ja näitleja Evelin Võigemast, kelle loost leiab vahedalt läbitunnetatud mõtteid lahkumineku järel pereks jäämise, tervete suhete ja iseenda hoidmise teemal. Teiselpool, ISA-osa kaanel on kahe lapse isa, menubändi Popidiot laulja ja töötervishoiuarst Matti Peura, kelle elu kulges kui laineharjal, kuni ta depressiooniorgu libises. Värskes numbris jagab ta läbielatut kui mees ja pereisa.

Oma lugu jagab ämmaemanda haridusega Anni Laas, kes teist last ootama jäädes teadis, et tahab saada emapiimadoonoriks. Saatuse keerdkäiguna sattus aga ta enda enneaegsena sündinud poeg olema üks neist lastest, kes elu esimestel tundidel doonorpiima vajas. Seda südikam doonor Annist sai.

Suur retseptiseeria vaimustab meid aga „päästetud andidega“! Dokfilmi „Homme saabub paradiis“ režissöör Anna Hints kirjeldab avameelselt oma teekonda toidupäästjaks saamisel –häbitundest üle saamist ja uskumatutest seiklustest prügikonteineris ja allahinnatud toidukaupade leti ees. Tema India päritoluga elukaaslase Tushari käe all sünnivad prügist leitud toidust vürstilikud road.

TeeRännakute ja Naistepuna laagrite looja Elina Naan avab oma Naiseks sirgumise loo läbi, miks on oluline saada endas (taas) ühendus Naisega ning kuidas see toetab kõiki olulisi suhteid naise elus. Atmosfääri lisavad julged kaadrid laagri intiimsetest rituaalidest.

Ajakirjanik Elis Seppius aga avab hirmpõnevat konstellatsiooniteraapia maailma ning sugupõlvede varjatud armastuseseadusi. Lisaks põikame Tartusse, et ammutada ilu vanas targas majas sisse seadnud pere kodu- ja hoovielust. Käime ära võluilmas, kus graafikakunstnikust ema Bertha ja tema tütar Matilda silme ees hakkavad puulehtedele ja kividele tekkima näod ja hinge heitnud putukatest saavad päevitajad… Kuuleme, kuidas näeb emadust ja sellega seotud väljakutseid nunn ema Theofili.

ISA-osa on seekord pühendatud rahunemisele. Armastatud kirjanik ja kirglik kalamees Olavi Ruitlane avab pisarateni liigutavalt saladusi, mis hakkab juhtuma, kui isa läheb lapsega kalale. Hinnatud koolitaja Ville Jehe jagab tõhusaid ja lihtsaid meelerahuharjutusi kodus järele tegemiseks.

❥❥❥

NB! Ajakiri EMA on teinud läbi uuenduse – see on nüüd endisest veelgi raamatulikum ning mahukama sisuosaga. Ajakiri ilmub nüüdsest kaks korda aastas ning selle hind kajastab toimetuse-kaasautorite armastusega tehtud tööd ja ökoloogilise paberi väärtust õiglasemalt ja jätkusuutlikult. Loodame, et saame rõõmustada koos!

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.