fbpx

Vaata meie lahkeid allahindlusi! Ostud alates 49 € tasuta saatmisega.

Kirjutage otsingusõnad siia ja vajutage Enter.

AJAKIRI EMA TALV 2020

8.90 

EMA talvenumber 2020/2021 raputab ja kosutab

EMA kargelt kauni talvenumbri kaanel on üks Eesti imelisemaid ja tuntumaid lauljaid Maarja-Liis Ilus, kel sündis selle aasta alguses teine laps. Maarja-Liis räägib esimest korda poja sünnist, muutunud pereelust ja paotab ust maakoju Halliste jõe ääres Soomaa metsade vahel, kus hundid ja karud end koduselt tunnevad ning kus ka läbi ja lõhki linnatüdruk ühes perega sel erilisel ajal rohkelt aega veedab.

Ajakirjanumbris üllatab meid kolumnisti rollis kirjanik ja vastne ema Eia Uus, kes kirjeldab koduse idülli ootamatuid taustahoovusi. „Muidugi on ääretult kohatu, et minu ilus emaduse kujutluspilt on pärit Sylvia Plathilt, ühelt kuulsaimalt „halvalt“ emalt ajaloos – naiselt, kes võttis endal elu, kui poeg oli aastane ja tütar kolmene.“

Avame ka iidset teemat, mida ei oskaks kaasaegse maailmaga seostadagi. Oma loo räägib Signe (41), kelle viienda tütre sünd oli sedavõrd tormiline, et põhjustas naisele harvaesineva vigastuse. Kangete valuvaigistite tõttu ei saanud ta imetada ja palus appi head sõbrad Kerttu (32) ja Karini (34), kes võtsid ammerolli vastu kõhklemata.

Toiduloos teeme käed ja põsed jahuseks ning küpsetame Tallinna kuumima pagariäri Karjase Sai tegijate näpunäidete järgi valmis hullutavalt ahvatlevad pühadesaiad, mille ootamatud maitsekombinatsioonid on omaette kunstiteosed.

Meie lemmikiluajakirjanik Agnes Säde teeb sissejuhatuse trendina me teadvusse hoovanud looduslike aroomiõlide võluilma ning jagab, mil moel saame lõhnadega nii tervist toetada kui ka kodust keskkonda kujundada. Vaimutoidu-loos kõneleb armastatud näitleja ja õpetaja Liina Olmaru, kuidas lugude jutustamine aitab lapsi kasvatada.

ISA-osas on meil haruldane võimalus piiluda legend Urmas Alenderi päevikutesse ajast, mil ta üksi Rootsis tütar Yokot kasvatades oma isarolli üle mõtiskles. Kui verivärskelt need mõtted kõlavad! Punkti paneb aga isade vestlusring koosseisus Hannes Praks, Arbo Tammiksaar, Karl Kermes ja Umberto Dorus Geerts, kus ehmatava aususega arutletakse teemal: viha, süü ja armastus.

Maarja-Liisi kaanefoto
Fotograaf: Stina Kase
Stilist: Alli-Liis Vandel
Meik: Maarja-Liis Ilus

Saada sõbrale kingiks selle toote kinkekaart! Sõber saab kinkekaarti kasutades ise postiautomaadi valida ning soovi korral ka toote ja/või suuruse ümber vahetada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.